Par Harija Gricēviča profesionālo darbību dažādās nozarēs"Harijs Gricēvičs savos darbos apliecina sevi jau kā gatavu meistaru grafiskās mākslās, kuru tomēr nav iespējams, norobežot no viņa gleznieciskās pasaules, jo savos ogles zīmējumos (dzejnieces Tomas ģīmetne, "Vīrieša galva"), kā arī plakātos Latvju baletam Gricēvičs sevi atestē kā labu pustoņu mākslinieku. Gricēvičs glezno, gravē, veido grāmatu grafisko dalu, ka ari veic dekorācijas darbus. Tas viss apliecina ne tik vien Gricēviča darba spējas, bet arī viņa mākslinieciskās dotības."
Tēvzeme: Latvian Newspaper, Nr.39-40 (22.05.1948)
"Harijs Gricevičs visjaunākās paaudzes grafiķis ar nekļūdīgu roku, precīzu un izsmalcinātu techniku. Vienādi veikli viņš pārvalda vairākas grafikas technikas: vara grebumu, kokgrebumu un tušas zīmējumu. Viņš arī glezno. Stutgartes starptautiskajā mākslas izstādē pag. pavasarī varējām iepazīties ar viņa plakāta mākslu, kas vedināja iedomāties moderno franču plakātu meistarus. Izkoptā vara grebumu technikā Gricevičs devis dažas mūsu kultūras darbinieku ģīmetnes. Pēdējā laikā mākslinieks nodevies grāmatu rotāšanas mākslai, un jāsaka — ar labiem panākumiem."
Jansons, Voldemārs. Ilustrētas grāmatas. Ceļš, Nr.10-12 (01.10.1948)
"Jau Latvijas Mākslas akadēmijas laikā daudzu citu studentu starpā Harijs Gricēvičs izcēlās kā veikls un lielisks zīmētājs. Viņš bija viens no retajiem, kas, vēl students būdams, kļuva pazīstams ārpus akadēmijas saimes tiešā loka. Vācu okupācijas laikā Valstspapīru spiestuvē Rīgā viņš strādāja kā grafiķis pie J. Šternberga, kur tika drukāti dažādi vērtspapīri, pastmarkas, grāmatas un daudz un dažādi grafiskā veida darbi. Bet tanī pašā laikā viņš uzsāka darbu Helmāra Rudzīša grāmatu apgādā. Viņš deva grafisku apdari T. Lejas-Krūmiņa modernās daiļprozas izlasei "Cilvēki un likteņi", kurai zīmēja ne tikai vāku, bet arī 26 vācu rakstnieku portretus origināllitografijas technikā. Turot šo grāmatu savās rokās un papētot tanī ievietotos portretus, tas, kas H. Gricēviču personīgi nepazina, nekad nevarētu iedomāties, ka tos ir darinājis vēl tikai students. Katrs atsevišķs portrets uzrādīja technisko gatavību, kādu var sniegt tikai rutinēta meistara roka. pieder pie izredzētajiem, kam zīmēšanas talants jau ielikts šūpulī, kam ikkura grafiskās mākslas technikā burtiski ir daļa no viņa paša. Viņam pietika tikai reizi uzmest skatu, resp. iepazīties ar tās principiem, lai jau tūlīt stātos pie darba - bez citiem tik nepieciešamās vingrināšanās, bez mēģinājumiem, bez tā saucamās "rokas iesišanas"."
Soikans, Juris. Harijs Gricēvičs - grafiķis, gleznotājs, dekorators. Latvju Māksla, Nr.17 (01.01.1991) (periodika.lv)