Rakstījusi arī dzeju, tā pamatos publicēta žurnālā "Treji Vārti".
Jau bērnībā paticis dziedāt. Pēc Jelgavas ģimnāzijas beigšanas mācījās Jelgavas tautas konservātorijā un drāmas kursos. Savu mūzikālo izglītību turpināja Amerikā.
1953: pirmā uzstāšanās Detroitā dievkalpojumā Sv. Pāvila draudzes baznīcā.
1959: Detroitā izveidoja savu tautisko ansambli. Par tā iesākumu uzskata izrādi "Ik vakaru dziedāt gāju" ar pieciem dalībniekiem Detroitas Internacionālajā institūtā.
Gadu vēlāk Veinas (Wayne) universitātē bija ansambļa TV raidījums ar 13 dalībniekiem, un pēc tam latviešu kāzu izrāde Internacionālajā institūtā ar 16 dalībniekiem.
Ar katru gadu vairāk dalībnieku, izrādes tālāk un tālāk no mājām gan Mičiganā, gan arī Kanādā.
No 1965. gada Lilijas Gleškes ansambli savā gādībā pārņēma Detroitas DV apvienība. Ar kāzu izrādēm ansamblis piedalījās 3., 4. un 7. Amerikas latviešu vispārējos dziesmu svētkos.
Ap 1969. gadu, vairākiem ansambļa dalībniekiem pārceļoties uz dzīvi citur, ansamblis sāka izirt. Ari pati Lilija Gleške atstāja Detroitu un pārcēlās uz Indianapoli. Izrādījās, ka ari Indianapolē dzīvo daudz dziesmu un mūzikas draugu. Nodibinājās jauns ansamblis ar dalībniekiem ne tikai no Indianapoles, bet arī no citām Amerikas un Kanādas pilsētām, īpaši no Toronto.
Tautiskā ansambļa darbā palīdzēja visa ģimene - vīrs Imants, meita Laimdota, dēls Indulis, znots Ādolfs. Arī māte Jūle – visām kāzu izrādēm cimdus adīdama. Un Imanta māte Anna Gleške, kas dzīvoja Latvijā, atsūtīja savai mazmeitai Laimdotai kokli.
Pieminams pedagoģiskais darbs Garezerā, Piesaulē, citās nometnēs, latviešu skolās un kursos.
Par savu darbu saņēmusi ALAs Kr. Barona balvu un Daugavas Vanagu apbalvojumu.