Florence

ID1293259
NameFlorence
TypeCity
AddressFlorence, Tuscany, Italy
Platums43.76956040
Garums11.25581360
PrecizitāteKartēts precīzi
ExistingExisting
Map
Showing 1-4 of 4 items.
#NameNodarbošanāsEvent timeType of linkDescription
 
1Zenta Mauriņa
  • translator
  • author
  • philologist
  • essayist
1936Travelled

1936. gadā, Konstantīna Raudives aicināta, Zenta Mauriņa kopā ar māsu Helgu dodas uz Florenci, kur notiek viņas laulības ar Raudivi.
Pēc tam kopā ar Raudivi viņa dodas uz Romu, Venēciju, Šveici, Parīzi.

2Milda Paleviča
  • philosopher
  • aesthetist
00.01.1911Travelled
3Paolo Pantaleo
  • translator
  • poetry translator
Residence
4Konstantīns Raudive
  • author
  • philosopher

1936
Residence
Travelled

Itālijā, galvenokārt Florencē un Romā, Raudive pavada aptuveni gadu. Šeit viņš bieži viesojas pie Latvijas sūtņa Arnolda Spekkes.

1936. gadā Florencē Konstantīns Raudive apprecas ar Zentu Mauriņu.


1936. gadā, Konstantīna Raudives aicināta, Zenta Mauriņa kopā ar māsu Helgu dodas uz Florenci. Šeit viņa saista savu dzīvi ar Raudivi.
Pēc tam abi dodas uz Romu, Venēciju, Šveici, Parīzi.
Showing 1-4 of 4 items.
Showing 1-4 of 4 items.
#TitleYear of publicationType of linkExcerpt
   
1Lida Erik1909Mentioned in textViņas acis top lielas un spodras; viņa smejas un vaicā, ko es esot nodomājis nākotnē darīt. Saku, ka mans ceļš jau pa daļai apzīmēts; ir gan dažas lietas, no kurām grūti atteikties, - bet tagad daudz jāstrādā, lai nodrošinātu savu dzīvi un tiktu prom uz Florenci, Müncheni un Romu.
2Vērojumi un sapņojumi1920
Mentioned in text
Mums jāpārkāpj vēl šķērsi dienvidus virzienā Apenīni, kas šķir mūs no Florences.;
Mēs teicām, ka Vīnē esam tikai caurbraucot, ka ceļosim vēl tālāk uz Itāliju, vispirms uz Florenci.
3Cor ardens1923Mentioned in textNerunājot par manu specialitāti — mūziku, kurai es pati dzīvoju līdz, kurā esmu iekšā ar visu savu būtību, kādēļ, laikam, nevaru būt mierīga novērotāja, — divreiz savā mūžā es esmu izjutusi un apbrīnojusi cilvēka — radītāja spējas. Un ziniet kur? Gluži pretējās vietās: vienreiz Florencē, Mediču kapličā milzeņa Mikelandžello darbu priekšā — par to jūs pie manis nebrīnesaties, — otrreiz — otrreiz pilnīgi pretējā apkārtnē — kādas Pēterpils lielākās fabrikas elektrisko dzinējspēku mašīnu telpās.
4Grēcinieces1927Mentioned in textDrēzdene ir kā radīta sapņošanai. Te, Elbes krastos ar zilgano kalnu līniju pie apvāršņa šķietas īsta ziemeļu Florence esam. Vecās baznīcas, cildeni pelēkās pilis un sabiedriskās celtnes ar tumšzaļās bronzas jumtiem jau ārēji piešķir pilsētai mākslinieciski izmeklētu izskatu.
Showing 1-4 of 4 items.

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies. Read more.