Laura Adlers

lv
Ziņot redaktoram

Kolekcijas (1)

Attēli: Persona attēlā(1)

VārdsLaura Adlers
Saitehttps://lauraadlers.com/
KopsavilkumsLaura Adlers (1967) – tulkotāja. Dzimusi Kanādā, bakalaura grādu ieguvusi Toronto Universitātē Franču un vācu literatūras un tulkošanas studijās. 2015. gadā ieguvusi maģistra grādu Starptautiskajā mākslas menedžmenta programmā. Kopš 1995. gada strādā par kultūras menedžeri. Ir popularizējusi māksliniekus Toronto Latviešu koncertapvienībā, rīkojusi Latviešu Dziesmu svētkus Kanādā, kā arī starptautiskus koncertus jauniešu korim "Balsis" un komponista Ērika Ešenvalda koncertprogrammu "Nordic Light Tour". Sadarbojas ar platformu "Latvian Literature" un nodarbojas ar latviešu literatūras tulkošanu angļu valodā.
Personiska informācijaADLERE Laura (*1967.15.XI Oukvilē [Oakville], Kanādā) – mūzikas dzīves rīkotāja. Tēvs Vilis A. – amatierdziedātājs, vok. ansambļu Toronto lācīši un Ceļinieki dibinātājs un dalībnieks. A. beigusi Hamiltonas (Kanādā) Latv. psk. (1980) un ģimn. (1984), mācījusies Garezera Vasaras vsk., ASV (1983-84). Kopš jaunības dziedājusi latv. koros Kanādā – Jaunbalss (1981-83), Dzirksts (1983-93), Toronto kamerkorī Vokālais ansamblis (1993-98 un kopš 2005). Piedal. latv. dz. svētkos Kanādā, ASV, Vācijā, 1990 DZSV Ljā. Pirmās Latv. starpt. mūzikas nometnes iespaidā (Kvebekā 1985) pievērsusies mūz. administrēšanas darbam, vadījusi vairāku latv. koru, vēlāk arī kanādiešu koru koncertdarbību. 1992 Toronto U ieguvusi bak. grādu franču val. un literatūrā, kā arī vācu valodā. Strād. par menedžeri korī Amadeus Choir (1997-2000), to turpinājusi regulāros līgumdarbos ar vairākiem kanādiešu koriem, solistiem, mākslas organizācijām, kā arī ar festivālu Niagara International Chamber Music Festival – vadījusi līdzekļu piesaisti, informāciju, reklāmu, konc. rīkošanu un producēšanu. A. bijusi Toronto Latv. koncertapvienības valdes un 13. Latv. dz. svētku Kanādā (2009) rīcības komitejas locekle. Viņa profesionāli darbojas kā neatkarīga mākslas pasākumu vadības konsultante.A.Klotiņš

Nodarbestulkotāja
producente
Dzimšanas laiks/vieta15.11.1967
Okvila
Oakville, Halton Region, Golden Horseshoe, Ontario, Canada

Kartes leģendaTiek rādīti ieraksti 1-1 no 1.
#VietaDateVeidsVietas tips
  
1Okvila
(Oakville, Halton Region, Golden Horseshoe, Ontario, Canada)
15.11.1967Dzimšanas laiks/vietaPilsēta

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lapas lietojamību un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lulfmi.lv digitālajos resursos. Uzzināt vairāk.