Grāmatu tirdzniecība un izdevējdarbība
Strādājot Viļakā, 30. gados pievērsies grāmatu kolportāžai.
Grāmatu veikali
1929. gadā kopā ar Fr. Kokoreviču Viļakā atvēris grāmatu un rakstāmlietu veikalu "Centība" ("Ceņteiba"), tirgojis mācību līdzekļus, daiļliteratūru, praktiskas grāmatas, avīzes un žurnālus, cenšoties sagādāt iespējami pilnīgu latgaliešu literatūras klāstu.
Veikala apgādā Cibuļska redakcijā izdots "Tāvu zemes kalendars" 1938. gadam.
Vācu okupācijas laikā 1941. gadā Rēzeknē atvēris grāmatu un rakstāmpiederumu veikalu, apgādājis "Tāvu zemes kalendāru" 1942. gadam (redaktors V. Lōcis–Vaidelāns).
J. Cybuļska izdevnīceiba
Par Latvijas Valsts bibliotēkai pārdoto Andriva Jūrdža rokraksta grāmatu (LNB RX2, 1, 2) ieguvis līdzekļus izdevējdarbības uzsākšanai.
1939. gadā kopā ar Vladislavu Loci izveidoja izdevniecību. Līdz 1940. gada jūnijam tā paspēja izdot piecas grāmatas latgaliešu rakstu valodā, to skaitā B. Brežgo "Latgolas zemnīki krīvu dzimtbyušonas laikūs", J. Pabērza "Rokstu krōjuma" 1. daļu, V. Loča–Vaidelāna romānu "Brōli", kā arī "Tāvu zemes kalendaru" 1940. un 1941. gadam.
Padomju varas laikā 1940. gadā izdevējdarbība tika pārtraukta.
Par J. Cibuļska izdevniecības idejisko un finansiālo mantinieci uzskatāma Vladislava Loča izdevniecība, kas darbību turpināja arī vēlāk trimdā.
Materiālu vākumi un publikācijas
Jau ģimnāzijas gados sācis darboties latgaliešu periodiskajos izdevumos. Periodikā publicēti dzejoļi, atmiņu fragmenti un kultūrvēsturiskas apceres.
Pirmā publikācija – dzejolis "Darbinīkam" žurnālā "Zīdūnis" 1932 (7.–8. nr.).
1995. gadā izdots atmiņu un atziņu krājums "Myuža dīnys, myuža dūmys".
Pēdējos desmit dzīves gadus vācis latgaliešu leksikas materiālus skaidrojošajai latgaliešu–krievu vārdnīcai "Latgaļu vōrdneica" (manuskriptā), Latgales leksikas un folkloras materiālus, kultūrvēsturiskus materiālus par dzimtā pagasta vēsturi, kā arī senas latgaliešu grāmatas un dokumentus.
Rakstījis latgaliešu rakstu valodā kultūrvēsturiskus apcerējumus, atmiņas un pārdomas, dzejoļus un aforismus, izstrādājis biogrāfiskus pētījumus par Andrivu Jūrdžu un Pīteri Miglinīku un publicējis A. Jūrdža un P. Miglinīka arhīva materiālus.
Savus sacerējumus, kas lielākoties nav publicēti, pārrakstījis vairākos eksemplāros, dāvinājis draugiem un līdz ar sakopotajiem materiāliem nodevis glabāšanā Latvijas Nacionālās bibliotēkas Reto grāmatu un rokrakstu nodaļā.
Avoti
Lilija Limane (b. g.). Šķirklis Cibuļskis (arī Cybuļskis) Jōņs. Datubāze "Latviešu grāmatniecības darbinieki līdz 1918. gadam". http://lgdb.lnb.lv/index/person/1897/