Rīgas dome

OrganizācijaRīgas dome
Saistītās organizācijasRīgai 800: jubilejas avīze
KrājumiLatvijas literatūra
Sieviešu vēstures projekts

Kartes leģenda



Tiek rādīti ieraksti 1-1 no 1.
#VietaDateVeidsVietas tips
  
1Rātslaukums 1, Rīga
(Rātslaukums 1, Rīga, LV-1050)
2003Atrašanās vietaĒka, māja
Persona
Vieta, notikums
Veids
No
Līdz
Deputāts.
Rātslaukums 1, Rīga, LV-1050
Darbavieta
Darbojies Rīgas domē, Rīgas latviešu biedrībā u. c. organizācijās.
Dalība organizācijās
Rīgas domes loceklis
Dalība organizācijās
Bijis Rīgas pilsētas domnieks.
Rīga
Dalība organizācijās

Deputāte, ievēlēta no LSD saraksta.

Rīga
Darbavieta
26.08.1917
03.09.1917

Deputāte, ievēlēta no LSD saraksta.

Rātslaukums 1, Rīga, LV-1050
Darbavieta
26.08.1917
03.09.1917

Domnieks sociāldemokrātu frakcijā.

Rīga
Darbavieta
1919
1934
Priekšsēdētājs
Rīga
Darbavieta
1920
1934

Deputāte.

Rīga
Darbavieta
00.01.1920
00.03.1922
deputāte-domniece.
Rīga
Darbavieta
00.01.1920
00.03.1922
Deputāte
Rīga
Darbavieta
00.01.1920
00.03.1922
Deputāte
Rīga
Darbavieta
00.01.1920
00.03.1922
Deputāte
Rīga
Darbavieta
00.01.1920
00.03.1922
Deputāta kandidāte no Pilsoniskā bloka saraksta.
Rīga
Dalība organizācijās
18.01.1920

Ievēlēts Rīgas pilsētas domē

Rīga
Darbavieta
1922
Domnieks.
Rīga
Darbavieta
1922
1932
Sociālās apgādes nodaļas komisijas locekle
Rīga
Darbavieta
20.04.1922
00.03.1925
Veselības nodaļas komisijas locekle
Darbavieta
20.04.1922
00.03.1925
Žūpības apkarošanas komisijas locekle
Rīga
Darbavieta
02.11.1922
00.03.1925
Revīzijas komisijas priekšsēdētājs.
Rīga
Darbavieta
1925
1934
Sociālās apgādes nodaļas komisijas locekle
Rīga
Darbavieta
14.05.1925
00.03.1928
Žūpības apkarošanas komisijas locekle
Rīga
Darbavieta
14.05.1925
00.03.1928
Deputāte
Rīga
Darbavieta
1926
1928
Sociālās apgādes nodaļas komisijas locekle
Rīga
Darbavieta
29.03.1928
00.03.1931
Sociālās apgādes nodaļas komisijas locekle
Rīga
Darbavieta
29.03.1928
00.03.1931
Rātslaukums 1, Rīga, LV-1050
Darbavieta
1931
Izglītības un jaunatnes nodaļas vadītājs.
Rīga
Darbavieta
1931
1936

Deputāte-domniece

Sociālās apgādības nodaļas komisijas locekle

Rīga
Darbavieta
23.04.1931
00.03.1934

Rīgas domes deputāte un Kultūras, mākslas un reliģijas lietu komitejas priekšsēdētāja.

Rīga
Darbavieta
1997
1998
Rīgas domes sekretariāta datoroperators
Rātslaukums 1, Rīga, LV-1050
Darbavieta
2001

Kultūras, mākslas un reliģijas lietu komitejas sekretāre.

Rātslaukums 1, Rīga, LV-1050
Darbavieta
2001
2005

No 2017. gada Rīgas domes deputāte (Jaunā konservatīvā partija).

Rātslaukums 1, Rīga, LV-1050
Darbavieta
2017
Rātslaukums 1, Rīga, LV-1050
Darbavieta
2017
2020

Rīgas domes deputāte no partijas "Latvijas attīstībai"

Rātslaukums 1, Rīga, LV-1050
Darbavieta
22.06.2017
Rātslaukums 1, Rīga, LV-1050
Darbavieta
2020

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lapas lietojamību un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lulfmi.lv digitālajos resursos. Uzzināt vairāk.