Latvijas Republikas Saeima

OrganizācijaLatvijas Republikas Saeima
KrājumiLatvijas literatūra
Latviešu folkloras krātuve

Kartes leģenda



Tiek rādīti ieraksti 1-1 no 1.
#VietaDateVeidsVietas tips
  
1Jēkaba iela 11, Rīga
(Jēkaba iela 11, Rīga, LV-1050)
(Nav norādīts)Atrašanās vietaĒka, māja
Persona
Vieta, notikums
Veids
No
Līdz

1.Saeimas deputāts.

Jēkaba iela 11, Rīga, LV-1050
Darbavieta
5. un 7. Saeimas deputāts
Jēkaba iela 11, Rīga, LV-1050
Darbavieta

Bibliotēkas pārzinis

Jēkaba iela 11, Rīga, LV-1050
Darbavieta
1918

Deputāts

Jēkaba iela 11, Rīga, LV-1050
Darbavieta
1922
1925
1.Saeimas deputāts.
Jēkaba iela 11, Rīga, LV-1050
Darbavieta
1922
1925
Jēkaba iela 11, Rīga, LV-1050
Darbavieta
1922
1925

Saeimas deputāts

Jēkaba iela 11, Rīga, LV-1050
Darbavieta
1922
1926
Darbojas kā deputāts 1. un 2. Saeimā no Latvijas Jaunzemnieku saraksta
Jēkaba iela 11, Rīga, LV-1050
Darbavieta
1922
1928

Saeimas deputāts visos sasaukumos.

Jēkaba iela 11, Rīga, LV-1050
Darbavieta
1922
1933

1. – 4. Saeimas deputāts, 2. – 4. Saeimas prezidija loceklis un priekšsēdētāja vietnieks.

Jēkaba iela 11, Rīga, LV-1050
Darbavieta
1922
1934

I Saeimas deputāts, Latgales darba partija

Jēkaba iela 11, Rīga, LV-1050
Darbavieta
07.10.1922
03.10.1925
Saeimas priekšsēdētāja dzīvesbiedre
Darbavieta
00.11.1922
00.03.1925

1., 2., 3., 4. Saeimas deputāts

Jēkaba iela 11, Rīga, LV-1050
Darbavieta
07.11.1922
15.05.1934

Saeimas ārlietu komisijas un sociāldemokrātu frakcijas priekšsēdis.

Jēkaba iela 11, Rīga, LV-1050
Darbavieta
1923
1933

Saeimas deputāts

Jēkaba iela 11, Rīga, LV-1050
Darbavieta
1925
1928

Ievēlēts 2. Saeimā (1925, no Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas) un 3. Saeimā (no Latgales sociāldemokrātisko zemnieku un strādnieku partijas), parlamentā līdz 1931. gadam.

Jēkaba iela 11, Rīga, LV-1050
Darbavieta
1925
1931

II Saeimas deputāts, Progresīvā tautas apvienība

Jēkaba iela 11, Rīga, LV-1050
Darbavieta
03.10.1925
06.10.1928
2. Saeimā ievēlēts no Latvijas Jaunsaimnieku un sīkgruntnieku partijas saraksta, darbojies bibliotēkas, kara lietu, mandātu un redakcijas komisijās
Jēkaba iela 11, Rīga, LV-1050
Darbavieta
03.11.1925
05.11.1928

deputāts no Latvijas kristīgo zemnieku un katoļu partijas

Jēkaba iela 11, Rīga, LV-1050
Darbavieta
1927
1934

Bijis 3. Saeimas deputāts, ievēlēts no Progresīvās tautas apvienības.

Jēkaba iela 11, Rīga, LV-1050
Darbavieta
1928
1931
3. Saeimas deputāts.
Rīga
Darbavieta
1928
1932

Kurcijs vienpersonīgi pārstāv 3. Saeimā Neatkarīgo sociālistu partiju.

Jēkaba iela 11, Rīga, LV-1050
Darbavieta
06.10.1928
00.10.1931

III Saeimas deputāts, Progresīvā tautas apvienība

Jēkaba iela 11, Rīga, LV-1050
Darbavieta
06.10.1928
03.10.1931
Ievēlēts 3. Saeimā, strādājis kara lietu, mandātu, redakcijas un publisko tiesību un valsts pārvaldes iekārtas komisijās.
Jēkaba iela 11, Rīga, LV-1050
Darbavieta
06.11.1928
02.11.1931

Demokrātiskā Centra deputāte 4. Saeimā.

Jēkaba iela 11, Rīga, LV-1050
Darbavieta
1931
1934

Deputāts

Jēkaba iela 11, Rīga, LV-1050
Darbavieta
1931
1934

Strādājusi Saeimas stenogrāfijas birojā.

Jēkaba iela 11, Rīga, LV-1050
Darbavieta
1931
1934
Darbojas kā deputāts 4. Saeimā no Progresībās apvienības.
Jēkaba iela 11, Rīga, LV-1050
Darbavieta
1931
1934

IV Saeimas deputāts, Progresīvā apvienība

Jēkaba iela 11, Rīga, LV-1050
Darbavieta
08.10.1931
15.05.1934
Bijis 4. Saeimas deputāts, ievēlēts no Progresīvās tautas apvienības.
Jēkaba iela 11, Rīga, LV-1050
Darbavieta
08.10.1931
15.05.1934
Ievēlēts 4. Saeimā, strādājis kara lietu, lauksaimniecības, kā arī redakcijas un bibliotēkas komisijās.
Jēkaba iela 11, Rīga, LV-1050
Darbavieta
03.11.1931
15.05.1934

5. Saeimas priekšsēdētāja Anatolija Gorbunova palīdze.

Jēkaba iela 11, Rīga, LV-1050
Darbavieta
1993
1995

Saeimas deputāts

Jēkaba iela 11, Rīga, LV-1050
Darbavieta
1993
1998

5. Saeimas deputāte

Jēkaba iela 11, Rīga, LV-1050
Darbavieta
06.07.1993
06.11.1995

6. Saeimas deputāta, Eiropas lietu komisijas priekšsēdētāja Anatolija Gorbunova palīdze.

Jēkaba iela 11, Rīga, LV-1050
Darbavieta
1995
1996
6. Saeimas deputāte
Jēkaba iela 11, Rīga, LV-1050
Darbavieta
1996
01.11.1998

7. Saeimas deputāte.

Jēkaba iela 11, Rīga, LV-1050
Darbavieta
1998
5. Saeimas deputāte
Jēkaba iela 11, Rīga, LV-1050
Darbavieta
1998
2002
7. Saeimā "Latvijas ceļa" frakcijas konsultante
Jēkaba iela 11, Rīga, LV-1050
Darbavieta
00.11.1998
00.11.1999

9. Saeimas deputāte, Saeimas priekšsēdētāja biedre.

Jēkaba iela 11, Rīga, LV-1050
Darbavieta
2006
2010

9. Saeimas deputāte, ievēlēta no Pilsoniskās savienības saraksta

Jēkaba iela 11, Rīga, LV-1050
Darbavieta
07.11.2006
01.11.2010
10. Saeimas deputāte, ievēlēta no "Vienotības" saraksta
Jēkaba iela 11, Rīga, LV-1050
Darbavieta
02.11.2010
16.10.2011
11. Saeimas deputāte, ievēlēta no "Vienotības" saraksta
Jēkaba iela 11, Rīga, LV-1050
Darbavieta
17.10.2011
03.11.2014

11. Saeimas deputāte

Jēkaba iela 11, Rīga, LV-1050
Darbavieta
2014
Deputāte, ievēlēta no Nacionālās apvienības saraksta
Jēkaba iela 11, Rīga, LV-1050
Darbavieta
04.11.2014
06.11.2018

Pirmā Saeimas ģenerālsekretāre.

Jēkaba iela 11, Rīga, LV-1050
Darbavieta
2015
00.03.2017

Ievēlēta 13. Saeimā.

Jēkaba iela 11, Rīga, LV-1050
Darbavieta
2018

Deputāte, ievēlēta no Nacionālās apvienības saraksta

Jēkaba iela 11, Rīga, LV-1050
Darbavieta
06.11.2018

Apstiprināts uz laiku, kamēr ministra pienākumus pilda deputāti, kuri ievēlēti no partijas "Attīstībai/Par!" Rīgas vēlēšanu apgabala kandidātu saraksta. Vēlāk kā bezpartejisks deputāts.

Jēkaba iela 11, Rīga, LV-1050
Darbavieta
08.06.2021
19.05.2022

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lapas lietojamību un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lulfmi.lv digitālajos resursos. Uzzināt vairāk.