Latvijas Republikas Ārlietu ministrija

OrganizācijaLatvijas Republikas Ārlietu ministrija
KrājumiLatvijas literatūra
Tiek rādīti ieraksti 1-1 no 1.
NosaukumsAutorsIzdošanas gadsIzdošanas vietaŽanri 
 
Grammaire pratique de la langue latvienne à l'usage des étudiantsErnests Blese
1928Rīga gramatika
Tiek rādīti ieraksti 1-1 no 1.
Persona
Vieta, notikums
Veids
No
Līdz
Ārzemju preses referente un tulce.
Rīga
Darbavieta
Darbavieta
Speciālo uzdevumu vēstnieks.
Rīga
Darbavieta
Ministrijas juriskonsults
Rīga
Darbavieta
1919

Darbinieks ministrijas informācijas, vēlākajā preses nodaļā.

Rīga
Darbavieta
1919
Ārzemju pasu nodaļas vadītāja
Darbavieta
00.07.1919
00.04.1926
Preses nodaļas I. šķiras sekretāre.
Berlin, Germany
Darbavieta
00.08.1919
00.09.1919
Preses nodaļas I šķiras sekretārs.
Rīga
Darbavieta
00.08.1919
00.03.1921

Neilgu laiku strādā Baltijas valstu nodaļā.

Rīga
Darbavieta
1920

Ministrijas arhivārs.

Darbavieta
1920

Valodniece referente

Rīga
Darbavieta
1920
1921
informācijas departamenta direktors
Darbavieta
1920
1922
Ministrijas pārvaldnieks
Rīga
Darbavieta
1920
1923

Informācijas departaments, vēlāk Preses nodaļa

Franču preses referente

Rīga
Darbavieta
1920
1924
Baltijas valstu nodaļas vadītājs
Rīga
Darbavieta
1920
1924
No 1920. gada maija līdz oktobrim Salnā III šķiras sekretāres amatā strādāja Ārlietu ministrijas Informācijas departamentā.
Darbavieta
00.05.1920
00.10.1920
Politiski ekonomiskā departamenta direktors
Rīga
Darbavieta
00.03.1921
1922
Pilnvarots ministrs un ģenerālsekretārs
Rīga
Darbavieta
1923
1933
Rīga
Darbavieta
1923
1940
Ārkārtējais sūtnis un pilnvarotais ministrs
Kaunas, Kaunas County, Lithuania
Darbavieta
00.04.1923
1924

Sūtnis Lietuvā.

Kaunas, Kaunas County, Lithuania
Darbavieta
1924
1928

Latvijas ārlietu ministrs

Rīga
Darbavieta
27.01.1924
18.12.1924

Ārkārtējais sūtnis un pilnvarotais ministrs

Washington, United States
Darbavieta
1925
00.04.1927
Ārkārtējā un pilnvarotā sūtņa Lielbritānijā dzīvesbiedre
Darbavieta
00.02.1925
00.02.1932

Latvijas sūtniecības Maskavā kancelejas ierēdne

Darbavieta
05.12.1925
01.07.1929
Ārlietu ministrs.
Darbavieta
1926
1928
Ģenerālkonsuls, vēlāk – pagaidu pilnvarotais lietvedis
London, Greater London, United Kingdom
Darbavieta
1927
1933

Latvijas sūtnis Vatikānā

Vatican City
Darbavieta
1927
00.06.1940
Ārlietu ministrs
Rīga
Darbavieta
27.01.1928
05.02.1930

Sūtnis Somijā

Helsinki, Finland
Darbavieta
1930
1933
Sūtnis Parīzē, Madridē un Lisabonā.
Darbavieta
1933
1934
Preses nodaļas I šķiras sekretārs
Rīga
Darbavieta
00.03.1933
00.07.1939

Ārkārtējais sūtnis un pilnvarotais ministrs

Kaunas, Kaunas County, Lithuania
Darbavieta
1934
00.08.1940
Latvia
Darbavieta
1936
1938
Rīga
Darbavieta
1938
1940
Darbavieta
1991
2007

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lapas lietojamību un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lulfmi.lv digitālajos resursos. Uzzināt vairāk.