Satori grāmatžurnāls Nr. 2. Receptes

CollectionAscendum
TitleSatori grāmatžurnāls Nr. 2. Receptes
Additional information

Publicitātes informācija

Biedrība "Ascendum" izdevusi literatūras almanahu – "Satori" grāmatžurnālu Nr.2, kas zem tēmas "Receptes" apkopo pēdējā gada svaigāko Latvijas prozu un dzeju. Tajā publicējušies tādi autori kā Kārlis Vērdiņš, Inga Žolude, Dace Vīgante u.c.

2016. gada nogalē "Satori" laida klajā grāmatžurnāla pirmo numuru, kura tēma bija plūdi. Pēc nedaudz vairāk nekā gada pie lasītājiem nonācis "Satori grāmatžurnāls" Nr.2, kas apkopo jaunāko un svaigāko Latvijas dzeju un prozu. Šoreiz grāmatžurnāla tēma jeb atslēgas vārds ir "Recepte", ar to domājot receptes šī vārda plašākajā nozīme – ēdienu vai zāļu receptes, panākumu receptes un dzīves receptes, valsts nākotnes receptes un receptes kā mākslas darba radīšanas tehnoloģiju pierakstu.

"Satori" grāmatžurnālā Nr.2 publicējies Kārlis Vērdiņš, Inga Žolude, Ilmārs Šlāpins, Henriks Eliass Zēgners, Dace Vīgante, Edvards Kuks, Raimonds Ķirķis, Haralds Matulis, Elvīra Bloma, Aivars Madris, Elizabete Lukšo-Ražinska, Lauris Veips, Kirils Ēcis, Alise Redviņa, Artis Dobrovoļskis, Ramona Indriksone. Lielākā daļa darbu tapuši ikgadējā "Satori" autoru vasaras nometnē, kas pagājušajā gadā norisinājās Aizputē, mākslinieku rezidenču centrā "Serde".

To izdod biedrība "Ascendum", bet izdošanai sagatavo interneta žurnāla "Satori" redakcija. Izdevuma dizainu veidojis Gatis Vectirāns, bet drukāja "Dardedze hologrāfija". Izdevums tapis ar Valsts kultūrkapitāla fonda finansiālu atbalstu.
PublisherBiedrība "Ascendum"
Formatliterary collection
Work typeoriginal work
ISBN9789934856068
Klasifikators
Author
Files
Linked works
Publishing year/ place00.01.2018
Rīga
Rīga

Map legendShowing 1-1 of 1 item.
#LocationDateTypeType of place
  
1Rīga
(Rīga)
01.01.2018Publishing year/ placeCity

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies. Read more.