Satori grāmatžurnāls Nr. 1. Plūdi

CollectionAscendum
TitleSatori grāmatžurnāls Nr. 1. Plūdi
Additional information

Publicitātes informācija

Biedrība "Ascendum" piedāvā jaunu literatūras, publicistikas un mākslas grāmatžurnālu "Satori", kura pirmā numura tēma ir plūdi.

"Satori.lv" ir interneta žurnāls, kas regulāri publicē daiļliteratūru, recenzijas un rakstus par kultūru. "Satori" grāmatžurnāls Nr.1 ir jauns drukāts izdevums, kas apkopo jaunāko latviešu prozu, dzeju un dokumentālo prozu, iezīmējot jaunas autoru paaudzes veidošanos. Tajā piedalījušies Inga Žolude, Inese Zandere, Jānis Ķīnasts, Kārlis Vērpe, Pauls Bankovskis, Henriks Eliass Zēgners, Kārlis Vērdiņš, Inga Gaile, Anna Auziņa, E.F. Kuks, Pēteris Pūrītis, Ieva Melgalve, Aivars Madris un citi.

Izdevums satur vairākus literāros manifestus un esejas, kurās apspēlēta plūdu tēma kā universāla metafora mūsdienu cilvēka bailēm no nepārvarama dievišķa, kosmiska, sociāla vai garīga spēka. Sadarbībā ar Latvijas māksliniekiem un fotogrāfiem, izdevumu papildina mākslas darbi, kas tapuši kā ilustrācijas konkrētiem tekstiem vai patstāvīgi komentē plūdu tēmu. Grāmatžurnāla dizaineri ir Aleksejs Muraško (VCG) un Tomass Mrazauskas, savukārt vāka ilustrācijai izmantots Miķeļa Fišera kokgriezums. Satori grāmatžurnāls paredzēts kā ikgadējs izdevums.

Grāmatžurnāls "Satori" tapis ar Valsts Kultūrkapitāla fonda, Rīgas domes, "Nordea", "Ventbunker", Rīgas Brīvostas pārvaldes, "Arctic Paper" un "Dardedze hologrāfijas" atbalstu.
PublisherBiedrība "Ascendum"
Formatliterary collection
Work typeoriginal work
Klasifikators
Author
Files
Linked works
Publishing year/ place2016
Rīga
Rīga

Map legendShowing 1-1 of 1 item.
#LocationDateTypeType of place
  
1Rīga
(Rīga)
2016Publishing year/ placeCity

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies. Read more.