Atgriešanās dzimtenē

CollectionIzdevniecība "Latvijas Mediji"
TitleAtgriešanās dzimtenē
SeriesLata romāns
Additional information

Anotācija

Zviedrijas latvietis Oto Kadiķis 65 gadu vecumā nolemj atgriezties dzimtenē, jo autokatastrofā zaudējis sievu un vēlas atrast līdzīgu sievieti – izsmalcinātām manierēm un labu raksturu, maigu... Viņa sapnis ir atvērt kafejnīcu kādā Latvijas mazpilsētā.
Jau pirmajā dienā, pastaigājoties pa Rīgu un pusdienojot kafejnīcā, Oto ievēro Mairu, kuras uzvedība Oto sākotnēji atbaida, tomēr viņš uzaicina Mairu par savas kafejnīcas pārvaldnieci. Sākas attiecību līkloči.

Māra Horna (1936) bijusi skolotāja un Bēnes vidusskolas direktore, rakstniecību apguvusi Rakstnieku Savienības Literārajā akadēmijā. Rakstījusi lugas, kas iestudētas Latvijas, ASV un Īrijas latviešu amatierteātros, stāstus, romānus. Māra Horna ir Dobeles novada literātu biedrības "Spārni" viena no dibinātājām un aktīva dalībniece. "Atgriešanās dzimtenē" ir autores astotā grāmata. "Lata romāna" sērijā iznācis arī romāns "Liktenīgais salidojums", kas ir 2015. gada romānu konkursa laureāts.
PublisherLatvijas Mediji
Formatbook
Work typeoriginal work
ISBN9789934155161
Classification
Author
Files
Publishing year/ place00.11.2018
Rīga
Rīga

Map legendShowing 1-1 of 1 item.
#LocationDateTypeType of place
  
1Rīga
(Rīga)
01.11.2018Publishing year/ placeCity

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies. Read more.