Rīga: Patrioti

SammlungD. Zeltiņa apgāds
TitelRīga: Patrioti
Ergänzende InformationenKultūrvēsturisku romānu triloģijas "Rīga" 1. daļa "Patrioti". Pirmizdevums.
2. daļa – "Labākās familijas" (periodikā 1921. gadā; nepabeigta). 3. daļa netika uzrakstīta.
VerlagD. Zeltiņa apgāds
FormatBuch
Art der AusgabeOriginalwerk
Linkhttp://dom.lndb.lv/data/obj/66131.html
Kategorien
Žanri/ Literature/ Literature genres/ Prose/ novel/ historical novel
AuthorAugusts Deglavs
Gebundene WerkeRīga: Labākās familijas
Rīga. Patrioti
Rīga: Labākās famīlijas
Rīga: Patrioti
Rīga
Rīga: Patrioti
Rīga
Rīga
Rīga
Rīga
Rīga
Rīga
Rīga: Patrioti
Rīga: Labākās famīlijas. 1. sējums
Rīga
"Rīga". Kultūrvēsturisku romānu triloģija no Augusta Deglava. 1. "Patrioti"
Publishing year/ place1912
Rīga
Rīga
Pre-publication in periodicals time/place1911–1912

Nodrukāta laikrakstā "Jaunā Dienas Lapa" 1911. g. Nr. 147–244 un 1912. g. Nr. 75–196.

Stichworte

:Nav norādīta kategorija
:Vorstellte Ort

:Vorstellte Ort
:Episodischer Ort (ohne wesentlicher Bedeutung im Sujet)
:Notikuma vieta
Zeige 1-20 von 234 Einträgen.
#OrtDatumTypKategorieVietas tipsFragment des Textes
   
1Rīga
(Rīga)
1912Publishing year/ placeNicht angegebenPilsēta
2Krievija
(Russia)
Nicht angegebenMinēts tekstāVorstellte OrtTādēļ, ka viņš aizstāvēja Krievu valsts intereses pret vāciešu intrigām?
3Mazā Jaunavu iela, RīgaNicht angegebenMinēts tekstāVorstellte OrtViens putniņš man jau ir pa pusei slazdā... Kāds Kaspars Biezbārzdis... Patlaban Jāņa baznīcā, bet, tiklīdz dievkalpošana nobeigsies, to stiepšu uz Jumpravu ielu.
4Rātslaukums, RīgaNicht angegebenMinēts tekstāNotikuma vietaĻaužu pulki uz Rātūža laukuma sakustējās. Neviens vairs neklausījās uz bursprākas lasīšanas..
5Pārdaugava
(Pārdaugava, Rīga, Latvija)
Nicht angegebenMinēts tekstāVorstellte OrtViņu sabiedriskā dzīve Pārdaugavā bija gluži apsīkusi pēc tam, kad viņu kora vadonis skolotājs Caunītis bija miris un arī pats fabrikas kungs pienācis, ka viņu bibliotēkā tomēr ievietotas visas tās grāmatas, kuras ģenerālsuperintendente bija apzīmējis par kaitīgām.
6Sanktpēterburga
(Saint Petersburg, Leningrad Oblast, Russia)
Nicht angegebenMinēts tekstāVorstellte Ort..ar simtiem un tūkstošiem parakstiem mums tādus rakstus vajag sūtīt uz Pēterburgu, lai iet vai līdz pašam ķeizaram…
7Viestura dārzs, RīgaNicht angegebenMinēts tekstāNotikuma vietaKad tie bija sasnieguši Aleksandra tiltu, Krampfs komandēja: "Stoi!"
8Kaļķu iela, RīgaNicht angegebenMinēts tekstāNotikuma vietaViņi devās atkal uz priekšu pa Kaļķu ielu, ka zābaki klaudzēja vien.
9Rīgas pils
(Pils laukums 3, Rīga, LV-1050)
Nicht angegebenMinēts tekstāVorstellte OrtUn tad jūs esat lielījušies, ka nopirksat Rīgas pili, nota bene, ar visiem vāciešiem... Pasakat, ar kādu nolūku? Ko jūs ar Rīgas pili darīsat?
10Saksija
(Saxony, Germany)
Nicht angegebenMinēts tekstāVorstellte OrtK(h)ad viņš (p)būt pie mums iekš Sachsen! Oh, t(h)ad tik viņš sav mācib d(h)a(p)būt... Anno 1848. mēs iekš Drez(d)en viss to k(h)nopain Büttel sadzin iekš to Elbe… [..] Viss Drez(d)en (p)bij iekš aufštand...
11Drēzdene
(Dresden, Saxony, Germany)
Nicht angegebenMinēts tekstāVorstellte OrtK(h)ad viņš (p)būt pie mums iekš Sachsen! Oh, t(h)ad tik viņš sav mācib d(h)a(p)būt... Anno 1848. mēs iekš Drez(d)en viss to k(h)nopain Büttel sadzin iekš to Elbe… [..] Viss Drez(d)en (p)bij iekš aufštand...
12Drēzdene
(Dresden, Saxony, Germany)
Nicht angegebenMinēts tekstāVorstellte OrtJums ķēniņš dzīvo turpat Drēzdenē, jūs ar viņu varat sarunāties katru dienu... Kur mēs?! Dievs mums augstu, ķeizars tālu... Mums, latviešiem, ķeizars gribētu dot zemi, ir visādas brīvības, bet kungi un barūnas tam stāv priekšā…
13Kalēju iela, RīgaNicht angegebenMinēts tekstāVorstellte OrtLietas vadītājs bija Ādams Spunde, pie kura Pēteris bieži nostaigāja. Tam bija skola Kalēju ielā, mazām, šaurām glāžu rūtīm.
14Vērmanes dārzs, RīgaNicht angegebenMinēts tekstāNotikuma vietaViņš bija sasniedzis Vērmaņa parku. Pavasara sezona bija jau atklāta, un spēlēja kara mūzika. Bet, tā kā bija vēl diezgan dzestrs, tad ļaužu bija pamaz.
15Rīgas pils
(Pils laukums 3, Rīga, LV-1050)
Nicht angegebenMinēts tekstāEpisodischer Ort (ohne wesentlicher Bedeutung im Sujet)«Bet manu kaimiņu, to Lauri Sutumu, to, Krampf, vajag uzmanīt!» Johems svarīgi iesaucās. «Tas dzied tādas savādas dziesmas... Vilks lai no tām tiek gudrs! Lielās pirkt Rīgas pili ar visiem vāciešiem un diezin ko...»
16Jaunsvirlauka
(Jaunsvirlauka , Jaunsvirlaukas pagasts, Jelgavas novads)
Nicht angegebenMinēts tekstāVorstellte OrtManam radiniekam pat, māja kā muiža... Tas tur pa Lielupi uz augšu iekš Neu Bergfried…
17Kurzeme
(Latvija)
Nicht angegebenMinēts tekstāVorstellte OrtAbar manam brālim ir muiža netāl no Behr-Ziepelhoftas tur ir iekš Kurzemi!
18Merķeļa iela 13, Rīga
(Merķeļa iela 13, Rīga, LV-1050)
Nicht angegebenMinēts tekstāVorstellte OrtBet, kamēr vien tas bija vicegubernators, tas palika sev uzticams kā nāvīgs latvietības ienaidnieks, un pat vēlāk, kad tika nodibināta Rīgas Latviešu biedrība, viņš to pirmos pastāvēšanas gados centās novest pie slēgšanas.
19Pārdaugava
(Pārdaugava, Rīga, Latvija)
Nicht angegebenMinēts tekstāVorstellte OrtTā kā koku dzirnavas atradās otrpus Daugavas, tad Andreja partija gan te stenku neturēja, tas viņai iznāca par tālu, bet svētdienās un brīvlaikos, kad uzvilkās svētdienas drēbes un izgāja uz pilsētu, tie katrā gadījumā tad iegriezās pie Pētera.
20Rīgas Svētā Pētera baznīca
(Reformācijas laukums 1, Rīga, LV-1050)
Nicht angegebenMinēts tekstāVorstellte OrtLētāk daudz nekā Pētera baznīcas krogā un galu galā labāk.

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies. Read more.