Skaistā Adelīna, jeb: Mīlestība un briesmas

KolekcijaMazie izdevēji
NosaukumsSkaistā Adelīna, jeb: Mīlestība un briesmas
Papildu informācijaSkaistā Adelīna, jeb: Mīlestība un briesmas: Jaunlaiku oriģinālromāns iz Rīgas sadzīves.
Izdevējs: M. Freiberga apgāds.
Izdevuma veidsgrāmata
Darba veidsoriģināldarbs
Kategorijas
Žanri/ Literatūra/ Literatūras veidi/ proza/ romāns
Darba autorsKārlis Cilinskis
Faili
Izdošanas gads/vieta1904
Atslēgvārdi

:Notikuma vieta
:Iztēlotā vieta
:Epizodiskā vieta (bez būtiskas nozīmes sižetā)
Tiek rādīti ieraksti 81-85 no 85.
#VietaDatumsVeidsKategorijaVietas tipsTeksta fragments
   
81Rīga
(Rīga)
(Nav norādīts)Minēts tekstāNotikuma vieta..kamēr priekšizmeklēšana nebija pabeigta un tas nebija piesūtīts Rīgas bruģu tiesai.
82Rīga
(Rīga)
(Nav norādīts)Minēts tekstāIztēlotā vietaDiezgan, kad es jums paskaidroju, ka es esmu bagāts vīrs un ka man pieder Rīgā vairāk lieli nami un preču noliktavas.
83Bastejkalns
(Bastejkalns, Rīga)
(Nav norādīts)Minēts tekstāIztēlotā vietaViņš nu arī palika šepat par nakti, lai varētu rītā doties atpakaļ uz Rīgu, uz Rīgu, vēl reizi redzēt savu līgaviņu, savu karsti mīļoto Adelīnu; bet tas jau nevarēja notikt dienas laikā, bet tikai naktī, jo viņs vēl arvienu baidījās no Rīgas policejas ierēdņiem, domādams, ka Karpis esot patiesi dabūjis galu netīrumu grāvī pie Bastejkalna.
84Sanktpēterburga
(Saint Petersburg, Leningrad Oblast, Russia)
(Nav norādīts)Minēts tekstāIztēlotā vietaBeidzot viņš nosprieda doties atpakaļ uz Rīgu, apmierināt un iepriecināt savu līgaviņu Adelīnu, ja viņa vēl būtu dzīva, tad vēl reiz mēģināt izlīgt ar tēvu un dot viņam pienākošo godu, kā to arī vecais Dūzis bija sacījis, un tad Dieva vārdā doties uz lielo Ņevas pilsētu.
85Sibīrija
(Siberia, Russia)
(Nav norādīts)Minēts tekstāNotikuma vietaVaram gan noģist, ka cilvēks, kurš visā savā mūžā nav nekādus darbus strāājis un nav pie tam nocietinājis savas miesas, ka tam pie Sibirijas katorgas darbiem kalnu raktuvēs nav nolemts ilgs mūžs..

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lapas lietojamību un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lulfmi.lv digitālajos resursos. Uzzināt vairāk.