Sieviete

KolekcijaApgāds "Valters un Rapa"
NosaukumsSieviete
Papildu informācija Atkārtots izdevums. Pirmizdevums 1910. gadā Augusta Golta apgādā.
IzdevējsValters un Rapa
Izdevuma veidsgrāmata
Darba veidsoriģināldarbs
ISBN9789984805030
Kategorijas
Žanri/ Literatūra/ Literatūras veidi/ proza/ romāns
Darba autorsAndrejs Upīts
Faili
Saistītie darbiSieviete
Sieviete
Sieviete
Sieviete
Sieviete
Atslēgvārdi

:Notikuma vieta
:Epizodiskā vieta (bez būtiskas nozīmes sižetā)
Tiek rādīti ieraksti 1-8 no 8.
#VietaDatumsVeidsKategorijaVietas tipsTeksta fragments
   
1Stacijas laukums 2, Rīga
(Stacijas laukums 2, Rīga, LV-1050)
(Nav norādīts)Minēts tekstāNotikuma vietaDienas lielāko daļu viņš pavadīja uz ielas vai kur citur. Taisnību sakot, viņu varēja satikt visur. Te viņš bij pilsētas parkā, te uz tilta, te stacijā. Visu, kas pilsētā notika, viņš zināja ne sliktāk kā dienas avīžu reportieri.
2Merķeļa iela 13, Rīga
(Merķeļa iela 13, Rīga, LV-1050)
(Nav norādīts)Minēts tekstāEpizodiskā vieta (bez būtiskas nozīmes sižetā)“Kungi, pie galda! Nopūtas un asaras lai paliek līdz Leonorei latviešu teātrī.”
3Maskava
(Moscow, Russia)
(Nav norādīts)Minēts tekstāEpizodiskā vieta (bez būtiskas nozīmes sižetā)“Ieliec tik spalvaskātā jaunu spalvu: tev šovakar eksāmens diktātā un Krievijas ģeogrāfijā... Gājējs.”
4Rīga
(Rīga)
(Nav norādīts)Minēts tekstāNotikuma vietaOrmanis kā negudrs uzkliedza zirgiem. Uguns nostiepās, kamanu sliecei gar trotuāru aizslīdot. Ormanis ir lielpilsētas labākais psihologs. [..] Slieces svilpa pa ielas uzkalni, reizēm noslīdēdamas vienā, reizēm otrā pusē.
5Pārdaugava
(Pārdaugava, Rīga, Latvija)
(Nav norādīts)Minēts tekstāNotikuma vieta“Man jāiet uz Pārdaugavu... Ar fabrikas strādniekiem, kuģiniekiem un zaldātiem man jāiet kopā...”
6Jūrmala
(Jūrmala)
(Nav norādīts)Minēts tekstāNotikuma vietaReizi nedēļa apbrauca visas ievērojamākās izpriecas vietas pilsētas apkaimē. Pāra vakariem brauca uz jūrmalas peldu vietām klausīties slavena somu kapelmeistara koncertus vai piedalīties jūrmalas dāmu rīkojamos puķu svētkos.
7Mazā Matīsa iela 3, Rīga
(Mazā Matīsa iela 3, Rīga, LV-1009)
(Nav norādīts)Minēts tekstāNotikuma vietaReizēm viņa iedomājas, kā nakts tumsā pārkāpj cietuma sētas mūrim, kā pieslien trepes un pieliek pie Apses kameras lodziņa.
8Narva
(Narva, Ida-Viru County)
(Nav norādīts)Minēts tekstāNotikuma vieta"[..] Stāstīja... Kur viņš pa šo laiku izdzīvojies! Visu Krieviju izbraukājis. Nesen kā no Narvas pārradies."

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lapas lietojamību un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lulfmi.lv digitālajos resursos. Uzzināt vairāk.