Sieviete

KolekcijaApgāds "Valters un Rapa"
NūsaukumsSieviete
Papildu informācija Atkārtots izdevums. Pirmizdevums 1910. gadā Augusta Golta apgādā.
IzdeviejsValters un Rapa
Formatsgrāmata
Darba veidsoriģināldarbs
ISBN9789984805030
Kategorejis
Žanri/ Literatūra/ Literatūras veidi/ proza/ romāns
Darba autorsAndrejs Upīts
Faili
Saisteitī dorbiSieviete
Sieviete
Sieviete
Sieviete
Sieviete
Atslāgvuordi

:Notikuma vieta
:Epizodiskā vieta (bez būtiskas nozīmes sižetā)
Tiek rādīti ieraksti 1-8 no 8.
#VītaDatumsTipsKategoreja Vietas tipsTeksta fragments
   
1Jūrmala
(Jūrmala)
(Nav nūruodeits)Minēts tekstāNotikuma vietaReizi nedēļa apbrauca visas ievērojamākās izpriecas vietas pilsētas apkaimē. Pāra vakariem brauca uz jūrmalas peldu vietām klausīties slavena somu kapelmeistara koncertus vai piedalīties jūrmalas dāmu rīkojamos puķu svētkos.
2Maskava
(Moscow, Russia)
(Nav nūruodeits)Minēts tekstāEpizodiskā vieta (bez būtiskas nozīmes sižetā)“Ieliec tik spalvaskātā jaunu spalvu: tev šovakar eksāmens diktātā un Krievijas ģeogrāfijā... Gājējs.”
3Mazā Matīsa iela 3, Rīga
(Mazā Matīsa iela 3, Rīga, LV-1009)
(Nav nūruodeits)Minēts tekstāNotikuma vietaReizēm viņa iedomājas, kā nakts tumsā pārkāpj cietuma sētas mūrim, kā pieslien trepes un pieliek pie Apses kameras lodziņa.
4Merķeļa iela 13, Rīga
(Merķeļa iela 13, Rīga, LV-1050)
(Nav nūruodeits)Minēts tekstāEpizodiskā vieta (bez būtiskas nozīmes sižetā)“Kungi, pie galda! Nopūtas un asaras lai paliek līdz Leonorei latviešu teātrī.”
5Narva
(Narva, Ida-Viru County)
(Nav nūruodeits)Minēts tekstāNotikuma vieta"[..] Stāstīja... Kur viņš pa šo laiku izdzīvojies! Visu Krieviju izbraukājis. Nesen kā no Narvas pārradies."
6Pārdaugava
(Pārdaugava, Rīga, Latvija)
(Nav nūruodeits)Minēts tekstāNotikuma vieta“Man jāiet uz Pārdaugavu... Ar fabrikas strādniekiem, kuģiniekiem un zaldātiem man jāiet kopā...”
7Rīga
(Rīga)
(Nav nūruodeits)Minēts tekstāNotikuma vietaOrmanis kā negudrs uzkliedza zirgiem. Uguns nostiepās, kamanu sliecei gar trotuāru aizslīdot. Ormanis ir lielpilsētas labākais psihologs. [..] Slieces svilpa pa ielas uzkalni, reizēm noslīdēdamas vienā, reizēm otrā pusē.
8Stacijas laukums 2, Rīga
(Stacijas laukums 2, Rīga, LV-1050)
(Nav nūruodeits)Minēts tekstāNotikuma vietaDienas lielāko daļu viņš pavadīja uz ielas vai kur citur. Taisnību sakot, viņu varēja satikt visur. Te viņš bij pilsētas parkā, te uz tilta, te stacijā. Visu, kas pilsētā notika, viņš zināja ne sliktāk kā dienas avīžu reportieri.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lapas lietojamību un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lulfmi.lv digitālajos resursos. Uzzināt vairāk.