Vēlreiz tu un es

KolekcijaIzdevniecība "Latvijas Mediji"
OriģināldarbsVita brevis. Vēlreiz
Brisele. Tu. Brisele. Es.
NosaukumsVēlreiz tu un es
Papildu informācija

Publicitātes informācija

Šī grāmata ir iemīļotu rakstnieces romānu pārizdevums. Šajā grāmatā vienos vākos ir salikti divi sižetiski saistīti romāni – "Vita Brevis. Vēlreiz", kuru Maija Krekle uzskata par savu mūža darbu, un tā turpinājums "Brisele. Tu. Brisele. Es".

Romānu "Vita brevis. Vēlreiz" Maija Krekle sāka rakstīt 1983., bet punktu pielikusi 2010. gadā. "Pusi dzīves esmu kopā ar saviem varoņiem, līdz ar viņiem esmu pieaugusi, nobriedusi, daudz ko piedzīvojusi un izjutusi," teic autore. Romānā Edvīns atstāj lielo mīlu Mairitu un apprecas ar kursa biedreni, kura ir neglābjami slima. Pēdējā dzimšanas dienā viesi ar vāji slēptu ironiju raugās uz skaisto, turīgo slavenā ārsta meitu, viņas paklausīgo vīru un glauno sunīti. Studiju biedri nezina, ka tās ir atvadas…
Savukārt romānā "Brisele. Tu. Brisele. Es" divi jaunieši, Gerda un Jurģis, saskrienas Briseles lidostas virpuļdurvīs. Jaunie cilvēki iemīlas viens otrā, nenojaušot, ka abu vecāki ir cieši saistīti. Jurģa tēvs nav audzinājis savu dēlu, un dēls nav redzējis tēvu. Autore uzdod jautājumu, kā pareizāk: mēs mīlam, atsakoties no iedomātās un varbūt jau izjustās laimes, vai tomēr ļaujoties jūtām, kaut arī nodarām pāri citiem? Vienīgās pareizās atbildes nav, toties ir mīlestība. Un atsacīšanās.
IzdevējsLatvijas Mediji
Izdevuma veidsgrāmata
Darba veidsatkārtots izdevums
ISBN9789934150234
Kategorijas
Žanri/ Literatūra/ Literatūras veidi/ proza/ romāns
Darba autorsMaija Krekle
Faili
Saistītie darbiVita brevis. Vēlreiz
Brisele. Tu. Brisele. Es.
Izdošanas gads/vieta07.10.2020
Rīga
Rīga
Atslēgvārdi


Tiek rādīti ieraksti 1-1 no 1.
#VietaDatumsVeidsVietas tips
  
1Rīga
(Rīga)
07.10.2020(nav uzstādīts)Pilsēta

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lapas lietojamību un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lulfmi.lv digitālajos resursos. Uzzināt vairāk.