Naktstauriņš

KolekcijaApgāds "Zvaigzne ABC"
NosaukumsNaktstauriņš
Papildu informācija

Anotācija

“Naktstauriņš” ir jaunās, talantīgās rakstnieces Lauras Dreižes (1990) ceturtais romāns – un pirmais, kurā autore pievērsusies šausmu žanram.

Divdesmitgadīgās Robinas dzīve rit mierīgi, kaut gan par garlaicīgu to nevar saukt – darbs kriminālmeklēšanā piedāvā aizvien jaunus izaicinājumus, it īpaši tad, kad pilsētā parādās nezināms sērijslepkava, kurš uz katra sava upura ķermeņa ar asinīm uzzīmē naktstauriņu... Diemžēl Robinu arvien stiprāk moka neizturamas galvassāpes. Viņa vēl nezina, ka vizīte pie visparastākā ģimenes ārsta ieraus viņas dzīvi trakā virpulī, no kura izkļūt šķitīs neiespējami. Vajāšanas, noziegumi, neizskaidrojami nelaimes gadījumi un gaišredzīgi sapņi liek meitenei arvien skaidrāk apjaust, ka dzīve nepavisam nav tāda, kādu Robina to redzējusi līdz šim. Ko viņa atklās par sevi un saviem vecākiem? Un vai noslēpumaino noziedznieku izdosies atrast?
IzdevējsApgāds "Zvaigzne ABC"
Izdevuma veidsgrāmata
Darba veidsoriģināldarbs
ISBN978-9934-0-2824-3
Darba autorsLaura Dreiže
Izdošanas gads/vieta2012
Atslēgvārdi

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lapas lietojamību un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lulfmi.lv digitālajos resursos. Uzzināt vairāk.