Ceļojums uz mēnesi

KolekcijaBiedrība "Literatūras Kombains"
NosaukumsCeļojums uz mēnesi
Papildu informācija
„„Ceļojums uz mēnesi” nav lidojuma instrukcija uz zemes pavadoni, bet gan stāsts par to, kā ļoti skaistā vidē pietiek vien ar dažām dienām, lai dokumentāli pieraksti pārvērstos dzejā. Pati gaidu šo grāmatiņu, jo ziemas vakaros bieži mēdzu atcerēties neparastās, Visbijā un Ventspilī piedzīvotās dienas. Ceru, ka ne tikai man, bet arī lasītājam, grāmata būs kā vēdlodziņš, kuru atverot, var saskatīt katedrāli, klintis un jūru.” (Andra Manfelde)

„Andrai Manfeldei ir reti sastopams, taču jau viņas iepriekšējos darbos spilgti izpaudies talants –ar gluži instinktīvu valodas izjūtu no ikdienas vērojuma uzburt maģiskas realitātes ainu. Neparasti ir tas, ka šī iztēles maģija nesaārda ikdienas realitāti, bet izvērš tajā paslēptās dimensijas gan cilvēka dvēseles, gan lielās, garīgās realitātes līmeņos. Man šķiet, ka vismaz no latviešu rakstniekiem neviens nav radījis tik skaistu veltījumu Visbijai. Turklāt bez it kā ierastām pateicības nodevām vietai, kura ļāvusi nodoties daiļradei. Ne jau tēma nosaka darba kvalitāti, bet ieguldītais emocionālās enerģijas lādiņš.”
(Māris Salējs)
IzdevējsLiteratūras Kombains
Izdevuma veidsgrāmata
Darba veidsoriģināldarbs
ISBN9789934826405
Kategorijas
Žanri/ Literatūra/ Literatūras veidi/ proza/ dokumentālā proza
Darba autorsAndra Manfelde
MākslinieksAndra Manfelde
RedaktorsMāris Salējs
Faili
Saistītie darbiPārslēgties miera režīmā pie jūras
Izdošanas gads/vieta2011
Tukums
Tukums, Tukuma novads
Atslēgvārdi

:Nav norādīta kategorija
Tiek rādīti ieraksti 1-1 no 1.
#VietaDatumsVeidsKategorijaVietas tipsTeksta fragments
   
1Tukums
(Tukums, Tukuma novads)
2011Izdošanas gads/vieta(Nav norādīts)Pilsēta
Tiek rādīti ieraksti 1-1 no 1.
NosaukumsAutorsIzdošanas gadsIzdošanas vieta
Puķes un katedrālesIvars Šteinbergs
2012Rīga
Tiek rādīti ieraksti 1-1 no 1.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lapas lietojamību un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lulfmi.lv digitālajos resursos. Uzzināt vairāk.