Bērnu grāmatu lasījumi "Šķūnis ar bīstamiem tīģeriem"

Logo_bernu gramatu lasijumi.jpg

Izdevniecība "Liels un mazs" ielūdz visus uz bērnu grāmatu lasījumiem "Šķūnis ar bīstamiem tīģeriem" Kalnciema kvartāla Brūnajā mājā 15. decembrī pulksten 11.30. Izskanēs fragmenti no grāmatām "Loranga", "Lielā grāmata par Madaru", "Oskars un lietas", "Briesmonītis teica NĒ", "Pikucīšu piedzīvojumi", "Dilles tante", "Ērika un bailes", "Pasaka par bruņinieku, kuram sāpēja zobi" un "Trīs Nāves Mārtiņdienā. Pārupes spoku stāsti. 2. grāmata".

Īpašā programmā fragmentus no grāmatām lasīs "Kvadrifrona" aktieri Klāvs Mellis un Ance Strazda, bet grāmatu autori sniegs autogrāfus. Pēc lasījumiem noritēs radošās darbnīcas, kur bērni kopā ar ilustratoriem veidos tematiskus eglītes rotājumus.

Turpat būs iespējams iegādāties izdevniecības "Liels un mazs" grāmatas, īpaši draudzīga cena būs dzejoļgrāmatu sērijas BIKIBUKS izdevumiem: katra grāmatiņa maksās tikai 1 eiro!

Tiekamies!

Pasākumu līdzfinansē Eiropas Savienības programma "Radošā Eiropa".

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lapas lietojamību un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lulfmi.lv digitālajos resursos. Uzzināt vairāk.