Introvertu karnevāls

Logo_Introvertu%20karnevals.jpg

22. decembrī no plkst. 19.00 Tallinas ielā 10-3 notiks Introvertu karnevāls. Pasākumu rīko platforma Latvian Literature.

Šis literatūrai ir bijis liels gads. Latvijas grāmatas ar joni ir šķērsojušas daudzu valstu un valodu robežas. Būtu grēks to nenosvinēt. Mēs ticam, ka ir tikai viens veids, kā likt introvertiem sanākt kopā brīvprātīgi. Tā ir masku balle. Izliksimies, ka tie nemaz neesam mēs. Pārģērbsimies par latviešu literātiem un grāmatu varoņiem un iejutīsimies viņu ādā. Ļausim satikties Sudrabu Edžum, Norai Ikstenai, Cibiņam un zvejnieka dēlam, lai visi kopā aizvadītu neaizmirstamu vakaru!

Karnevāla laikā jūs izklaidēs vispoētiskākā Latvijas grupa*, bezlimita šampanietis un DJ Ģirts Šolis, kurš diriģēs video diskotēku ar tikai un vienīgi Latvijas dzejnieku sarakstītām dziesmām. Labākajam karnevāla kostīmam (individuāli un grupās) tiks pasniegts unikāls goda vimpelis.

Vakara gaitā notiks izsole, kurā tiks izsolīti "introvertu mēteļi", kas pabijuši Londonas grāmatu tirgū, mēnesi atradušies Norvēģijas muitā, apmeklējuši Frankfurtes grāmatu tirgu un nu meklē sev patstāvīgus saimniekus.
*Tiks izplatītas dažādas baumas par to, kura grupa tā būs, bet patiesību jūs diemžēl tik un tā uzzināsiet vienīgi 22. decembrī.

Biļetes iegādājamas bezrindas.lv

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lapas lietojamību un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lulfmi.lv digitālajos resursos. Uzzināt vairāk.