Dzejas lasījumi "Dzeja pēc dzejas"

Logo_Dzeja pec dzejas.jpg

Latvijas Fotogrāfijas muzejā 4. oktobrī plkst. 19.00 notiks dzejas lasījumi "Dzeja pēc dzejas", kuros būs dzirdami autori, kuru dzejas publikācijas lasāmas izdevumos un kultūras platformās "Domuzīme", "konTEKSTS", "Kultūrzīmes", "Satori", "Punctummagazine" utt.

Būs dzirdama arī svaiga, vēl nepublicēta dzeja.
Savus tekstus lasīs Inga Pizāne, Agnese Zarāne, Evelīna Andžāne, Bonifācija Jasmane, Lāsma Olte, Elīza Dāldere, Kor Mak (Vasīlijs Karasjovs). Dzejas lasījumi skanēs latviešu un krievu valodā.

Paralēli dzejas lasījumiem ikvienam interesentam būs iespēja aplūkot no 27. septembra skatāmo fotogrāfa Arņa Balčus izstādi "Izstāde pēc izstādes", kas pievēršas jautājumam – kā aptvert, atlasīt, aprakstīt, kontekstualizēt, popularizēt, saglabāt un izstādīt mākslinieka darbu? Kādas ir skatītāja, mākslinieka, radošā mantojuma un varas attiecības mūsdienās? Kā tieši šobrīd veidojas fotogrāfa- mākslinieka tēls? Izstādes nozīmīgi elementi tieši būs telpas iekārtojums, klātesošo darbu apjoms, kuratora un pētījuma neesamība.

Ieeja pasākumā – 1.5 EUR

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lapas lietojamību un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lulfmi.lv digitālajos resursos. Uzzināt vairāk.