Ne tikai dzeja // Visi ir brīvi līdz

Logo_Ne tikai dzeja.jpg

4. jūlijā plkst. 19.00 Kaņepes Kultūras centrā (Skolas iela 15) notiks pasākums "Ne tikai dzeja".

Piedalās:
Roma Gonza un grupa ETOETO (Pēterburga) - dzeja/candyground/abstract hip-hop/electroclash
Irina Volinska un Marija Ļubičeva (Barto) (Pēterburga) - dzeja/ambient
Inga Gaile un Māris Butlers (Rīga) – dzeja/ mūzika

Roma un Etoeto piedāvās programmu “Krievu geto” un kompozīcijas no topoša albuma. Spoken word, dzejnieka Romas Gonzas un multiinstrumentālista Dima Etoeto projekts apvieno dzeju, elektronisko mūziku un dzīvo ģitāru. Viņu skanējums ir raksturojams ar melodeklamācijas elementiem, indi-elektroniku, abstrakto hip-hopu, alternatīvo roku, electroclash, Austrumu mūziku un citiem eksperimentiem. Paši puiši joka pēc sauc sevi par “candyground”.

Roma Gonza ir dzejnieks, krājuma “Nav laiks varoņiem” autors, viens no dzejnieku grupējuma “Voļnostj” (Brīvība) dibinātājiem. Regulāri sadarbojas ar vairākām mūziķu grupām, tādām kā Порт(812), Барто, АлоэВера, Враги un 36и7. Vairāku poētisko turneju dalībnieks, ieskaitot dzejas festivālus un lekcijas Berlīnē un Rīgā.

Irina Volinska ir dzejniece un teātra zinātniece. Teātra «Синий Сарафан» aktrise un dzejas krājuma “No akas dibena” līdzautore kopā ar Tatjanu Bogatirevu. Marija Ļubičeva spēlē grupā “Барто”. Abas mākslinieces piedāvās dzejas un mūzikas programmu “Tumšsievišķaigais”. Jūs gaidīs dzeja, ambient un dekadance – viss, kas Jums tik ļoti patīk.

Dzejniece Inga Gaile un Māra Butlera brīvformas mūzikas projekts dubna. dubnas mūzika papildina teksta telpu līdzīgi kā sociāli motīvi disharmonizē Ingas Gailes dzejas ainavu. Uzstāšanās, kas var satraukt un kaitināt, vienlaikus, paplašinot laiktelpu un piedāvājot cilvēcisku mierinājumu.

Ieeja par brīvu
Projektu atbalsta Gētes institūts Latvijā

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lapas lietojamību un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lulfmi.lv digitālajos resursos. Uzzināt vairāk.