Billes Rīga. Pastaiga pa Vizmas Belševicas Grīziņkalnu

Logo_Bille.jpg

Atsaucoties uz Rakstniecības un mūzikas muzeja pasākuma "Billes Rīga" lielo pieprasījumu, Rakstniecības un Mūzikas muzejs atkārtoti organizē pastaigu un iespēju ceļot laikā, salīdzināt savu bērnību ar strādnieku meitas Billes bērnības pieredzi 1930. gadu Grīziņkalna rajonā, kuru grāmatās aprakstījusi Vizma Belševica.Priecāsimies par atzīmēšanu ar "iešu" https://www.facebook.com/events/217147225754279/ un dalīšanos ar informāciju, taču lūgums pieteikties arī e-pastā anita.smeltere@rmm.lv.

Dalības maksa pasākumā – 3 EUR. Norēķināties var iepriekš Rakstniecības un mūzikas muzeja pagaidu telpās, Tērbatas ielā 75, lasītavā (darba laiks 9.00-16.30). (Lūgums nenozaudēt čeku, kas darbosies kā biļete.) Ir iespēja samaksāt arī pasākuma dienā, bet tad čeku varēs iegūt vēlāk.

Dalībnieku skaits ierobežots (līdz 20), tāpēc aicinām pieteikties laicīgi.

Pulcēšanās notiks 27. jūnijā pulksten 17.45 pie 1905. gada pieminekļa Grīziņkalna parkā, pasākuma ilgums – aptuveni 1,5 h.

Grupām (līdz 20 cilvēkiem) ir iespēja pašām pieteikties pastaigai, vienojoties par datumu e-pastā anita.smeltere@rmm.lv. Kopējā maksa - 60 eiro.

Foto: No V. Belševicas ģimenes arhīva