Matīsa Torņakalns. Pastaiga pa romāna "Svina garša" vietām

Logo_Riga_arte.jpg

Dosimies pastaigā pa Torņakalna ielām! Rakstniecības un mūzikas muzeja pasākums “Matīsa Torņakalns” ir sava veida iespēja ceļot laikā, mūsdienu ainavā ieraugot Māra Bērziņa romānā “Svina garša” atspoguļotos notikumus un aplūkojot grāmatā minētās prototipa vietas.

Ekskursijas "Matīsa Torņakalns" dalībnieki dosies pastaigā pa Torņakalna ielām, ar Māra Bērziņa romāna galvenā varoņa Matīsa Birkena acīm mūsdienu ainavā iztēlojoties grāmatā aprakstītos Latvijas vēstures pavērsienus. Tā ir iespēja neklātienē satikt grāmatas autoru un iepazīt viņa iedvesmas avotus – vietas, kuras rakstnieks sauc par savām jau kopš bērnības.

Priecāsimies par atzīmēšanu ar “iešu” arī šeit un dalīšanos ar informāciju par pasākumu, taču tas vēl nenodrošina dalību šajā notikumā. Lūgums pieteikties e-pastā anita.smeltere@rmm.lv.

Dalības maksa pasākumā – 3 EUR. Norēķināties var iepriekš Rakstniecības un mūzikas muzeja pagaidu telpās, Tērbatas ielā 75, lasītavā (darba laiks 9.00-16.30). Lūgums nenozaudēt čeku, kas darbosies kā biļete. Otra iespēja samaksāt ir pasākuma dienā, bet tad jārēķinās, ka pirkuma čeku varēs iegūt vēlāk.

Dalībnieku skaits ierobežots (līdz 20), tāpēc lūgums pieteikties laicīgi.

Pulcēšanās notiks 24. martā pulksten 11.45 Arkādijas parka estrādē, pasākuma ilgums – aptuveni divas stundas.