Rakstnieku savienībā sāksies kurss "Dramaturģijas praktikums"

Logo_RS-darbnica.jpg

11. janvārī plkst. 18.00 Rakstnieku savienībā notiks pirmā "Dramaturģijas praktikuma" nodarbība. Kurss paredzēts dramaturģijas pamatu kursu beidzējiem. Kursa radošās rakstīšanas nodarbības vadīs jaunie, bet jau atzītie dramaturgi Justīne Kļava un Klāvs Knuts Sukurs.

"Ilgstoši rīkojot dramaturģijas pamatu intensīvos kursus, arvien vairāk tā beidzēju jautā par sarunas turpinājumu, par tekstu jaunradi, kuriem iedvesmu esam snieguši, - stāsta kursu vadītājs, dramaturgs Lauris Gundars. – Darbnīcu princips: nezaudēt nevienu potenciālu Latvijas dramaturgu, kādēļ janvārī sāksim 8 nodarbību ciklu, kurā lielākoties pievērsīsimies pašu tā dalībnieku jaunradei, ieceru un pašu tekstu attīstīšanai. Ne mazāk svarīga ir savstarpēja izziņa, apjauta, ka neesi savās radošajās mokās viens."

Kurss paredzēts dramaturģijas pamatu kursu beidzējiem, citi interesenti par savām iespējam piedalīties, aicināti konsultēties, rakstot uz 11@darbnicas.lv

Kursa radošās rakstīšanas nodarbības vadīs jaunie, bet jau atzītie dramaturgi Justīne Kļava un Klāvs Knuts Sukurs.

"Tā kā man dzīvē dažkārt uzrodas garlaicības sajūta - ak dievs, cik viss šai pasaulē ir skaidrs, zināms un nekas vairs īsti pārsteigt nevar, tad šie kursi pilnīgi kā svaigs gaiss un iedarbināja domāšanas procesu pavisam citā virzienā. Es noteikti gribu turpināt. Šobrīd ir sajūta - jo vairāk uzzinu, jo vairāk saprotu cik daudz nezinu un gribu saprast." – tāds ir iepriekšējo kursu klausītājas Marikas secinājums.

Kursa klausītāji tiksies reizi nedēļā, ceturtdienās Rakstnieku savienības telpās A. Čaka ielā 37-1.

Kurss sākas 11. janvārī plkst. 18.00.

Vairāk – www.darbnicas.lv . Jautājumi un pieteikšanās e-pastā: 11@darbnicas.lv

Kursus rīko biedrība "Darbnīcas", atbalsta LR Kultūras ministrija un Latvijas Rakstnieku savienība.