Raxti Raxtu ar Satori // youngkim?

Logo_Raxti-raxtu.jpg

Jauniešu projekts youngkim? sadarbībā ar interneta žurnālu satori.lv piedāvā lekciju ciklu "Raxti Raxtu ar Satori", kura laikā jauniešiem (vecumā no 15 līdz 25 g. v.) būs iespēja apgūt publicitātes rakstu un interviju veidošanas pamatus kopā ar nozares speciālistiem, papildināt savas zināšanas un prasmes, jauniegūtās zināšanas realizējot praktiskos uzdevumos.

Lekciju dalībnieki sešās teorētiskās un praktiskās nodarbībās tiksies ar Satori autoriem:

>> 11. un 16. janvārī Ilmārs Šlāpins aicinās domāt, "kas ir intervija?".

>> 18. un 23. janvārī literatūras kritiķe Anda Baklāne stāstīs un aicinās uz sarunu par to, "kas ir recenzija?".

>> 25. un 30. janvārī Pauls Bankovskis sniegs ievadu plašā jautājumā, "kā rakstīt?".

Lekciju cikls norisināsies Kim? laikmetīgās mākslas centrā, Sporta ielā 2 k-1. Katras tikšanās sākums plkst. 19:00.

Vietu skaits uz katru no lekcijām ir ierobežots, tāpēc lūdzam pieteikties savlaicīgi un reģistrēties lekcijai rakstot uz e-pastu linda.vigdorcika@kim.lv.

Lekciju kursu organizē youngkim? sadarbībā ar interneta žurnālu Satori.lv un tas ir iespējams, pateicoties Kim? izglītības programmas galvenā patrona – uzņēmēja, Māra Martinsona atbalstam.

youngkim? ir jauniešu iniciatīva, kas tapusi Kim? laikmetīgā mākslas centra izglītības programmas ietvaros, ar mērķi dot iespēju jauniešiem aktīvi iesaistīties diskusijā par laikmetīgo mākslu un kultūras vides veidošanu. Sadarbībā ar māksliniekiem, rakstniekiem, inženieriem, zinātniekiem un citu nozaru speciālistiem youngkim? regulāri rīko lekcijas, meistardarbnīcas un tikšanās, ik reizi iedziļinoties kādā tēmā, ko izraudzījušies jaunieši. youngkim? vēlas veicināt kultūras dzīves attīstību un dot iespēju jauniešiem realizēt to idejas un iniciatīvas, mudinot uz radošu un sociāli aktīvu dzīves stilu.