S!K! Zinta viešņu vakars ar dzejnieci Annu Dzintari

Logo_Anna Dzintare.jpg

2018. gada 6. februārī plkst. 19.30 s!k! Zinta konventa namā Rīgā, Artilērijas iela 25 – 43 notiks s!k! Zinta viešņu vakars, kurā būs iespēja iepazīt zintas, kā arī vakara gaitā par sevi un saviem darbiem stāstīs dzejniece, O. Vācieša balvas ieguvēja Anna Dzintare.

Uz s!k! Zinta viešņu vakaru aicinātas visas latviešu studentes, kurām interesē studenšu korporācijas dzīve un sievietes, kuras studijas jau beigušas, taču vēlas turpināt savu darbību akadēmiskajā vidē, kļūstot par zintu!

Dzejniece Anna Dzintare visu savu mūžu ir pavadījusi Rīgā. Viņa mācījusies Rīgas Valdorfskolā. Pēc tam studējusi Filoloģijas fakultātē, kas tagad zināma kā Humanitāro zinātņu fakultāte. Tur ieguvusi bakalaura grādu filoloģijā. Dzeju sākusi rakstīt jau vidusskolas laikā.
"Man ir iznākuši divi dzejas krājumi – "Eju pa svešu ielu" (2014, "Nordik") un "Melns ūdens. Balts gaiss" (2017, "Nordik"). Ar pirmo dzejas krājumu 2014. gadā ieguvu Ojāra Vācieša literāro prēmiju dzejā. Dzejai mani bieži rosina krēslas laiks. Man ļoti tuvas ir novakares, kad krēslo. Laikam tāpēc, ka esmu dzimusi vakarā," saka Anna Dzintare.

Aizveru acis
Esmu upe
Kas pāri plūst saviem krastiem
Kā teiksmainas būtnes aizlido spāres
Gaisīgiem spārniem
Tagad rīts veras manī
Piebiris rasas lāsēm un zemes smaržu
Eju pāri laukam
Meklējot savas tālās mājas
/Anna Dzintare/

Nāc uz s!k! Zinta viešņu vakaru un iepazīsties ar zintām. Uzzini, kas ir korporācija un varbūt tieši Tu tiksi uzņemta s!k! Zinta. Droši uz viešņu vakaru vari līdzi ņemt savu draudzeni un iepazīt s!k! Zinta kopā!

Piesakies, rakstot uz s!k! Zinta e-pasta adresi: zinta.audzinataja@gmail.com

Uz tikšanos 6. februārī!

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lapas lietojamību un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lulfmi.lv digitālajos resursos. Uzzināt vairāk.