Sapņu pīpes krēslas stundā Jāņa Akuratera muzejā

Logo_Sapnu pipe.jpg

Akuratera muzejs (Ojāra Vācieša iela 6a, Rīga) aicina 24. novembrī no 16.00–17.00 un 29. novembrī no 17.00–18.00 pavadīt relaksējošu stundu nama kamīnzālē kopā ar "Sapņu pīpi".

Cīnoties pret rudens depresiju, piedāvājam Jāņa Akuratera un Erika Ādamsona saldo sapņu dūmu no sakrustotajām sapņu pīpēm, kuru brīnumaino iedarbību varēsiet izbaudīt, gremdējoties abu dzejdaru krāsainajos sapņos!

Krēslas stundā, pustumsā, jūsu acu priekšā cita pēc citas atvērsies košas sapņu projekcijas uz kamīnzāles sienām, pasaulē pazīstamu mūzikas meistardarbu pavadījumā ar smalkas dzejas punktiņiem no visu laiku noslēpumainākajiem un skaistākajiem Jāņa Akuratera un Erika Ādamsona dzejas krājumiem: "Neatrastā" (1932) un "Sapņu Pīpe" (1951), kuros abi dzejnieki satiksies uz kopīgas sapņu un daiļuma takas, starp realitāti un nepiepildītiem sapņiem, starp Lielo dzīves sapni un zeltfazāniem, starp rožkāju baložiem un orhideju mežu, pazūdot hiacintu pļavās un atrodoties starp saules izgaismotiem zelta putekļiem uz viesistabas dīvāna paroceņiem, kopīgi ieelpojot un izelpojot iztēles saldo dūmu.

Vairāk informācijas:

Galvenā speciāliste Maira Valtere

+371 67619934; +371 29254631; +371 26703293; maira.valtere@memorialiemuzeji.lv

Jāņa Akuratera muzeja un Memoriālo muzeju apvienības rīkots publisks pasākums.

Foto un video materiāli tiks publicēti interneta resursos un izmantoti muzeju publicitātes pasākumos.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lapas lietojamību un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lulfmi.lv digitālajos resursos. Uzzināt vairāk.