Matīsa Torņakalns. Pastaiga pa romāna "Svina garša" vietām

Logo_RMM_Svina garsa_pastaiga.jpg

Rakstniecības un mūzikas muzeja pasākums "Matīsa Torņakalns" ir sava veida iespēja ceļot laikā, mūsdienu ainavā ieraugot Māra Bērziņa romānā "Svina garša" atspoguļotos notikumus un aplūkojot grāmatā minētās prototipa vietas.

Ekskursijas "Matīsa Torņakalns" dalībnieki dosies pastaigā pa Torņakalna ielām, ar Māra Bērziņa romāna galvenā varoņa Matīsa Birkena acīm mūsdienu ainavā iztēlojoties grāmatā aprakstītos Latvijas vēstures pavērsienus. Tā ir iespēja neklātienē satikt grāmatas autoru un iepazīt viņa iedvesmas avotus – vietas, kuras rakstnieks sauc par savām jau kopš bērnības.

Lai piedalītos pastaigā, lūgums pieteikties e-pastā anita.smeltere@rmm.lv.

Dalības maksa pasākumā – 3 EUR. Norēķināties var iepriekš Rakstniecības un mūzikas muzeja pagaidu telpās, Tērbatas ielā 75, lasītavā (darba laiks 9.00-16.30). Lūgums nenozaudēt čeku, kas darbosies kā biļete. Otra iespēja samaksāt ir pasākuma dienā, bet tad jārēķinās, ka pirkuma čeku varēs iegūt vēlāk.

Dalībnieku skaits ierobežots (līdz 20), tāpēc lūgums pieteikties laicīgi.

Pulcēšanās notiks 9. maijā pulksten 17.45 Arkādijas parka estrādē, pasākuma ilgums – aptuveni divas stundas.

Foto: Māris Bērziņš skrien gar Mārupīti, 1977. gads. RMM jaunieguvums.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lapas lietojamību un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lulfmi.lv digitālajos resursos. Uzzināt vairāk.