Izstāde "Baltijas stāsts"

Balticmaps.jpg

2017. gada 7. martā Tallinā, Igaunijas bērnu literatūras centrā, tika atklāta trīs ilustratoru izstāde "Baltijas stāsts", kas vasarā būs skatāma arī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā. 

Trīs mākslinieces – Ulla Sāra (Ulla Saar, Igaunija), Elīna Brasliņa (Latvija), Lina Itagaki (Lietuva) – par savu ieceri raksta šādi:  "Reiz sensenos laikos... Pagaidiet, vai tad jebkurš stāsts nesākas tieši tā? Labāk sāksim no gala. Šeit nu mēs esam – trīs neatkarīgas mākslinieces, kuras, gaidot Rail Baltica ierīkošanu, nolēmušas izstāstīt savu Baltijas stāstu caur zīmējumiem, aicinot ļaudis ceļojumā pa Igauniju, Latviju un Lietuvu. Mēs visas trīs esam arī bērnu grāmatu ilustratores, tāpēc bibliotēkas mums šķiet labākās vietas, kur izstādīt savu veikumu. Stāstot mēs izmantojam visdažādākās tehnikas, bet stāsti visi kā viens domāti bērniem – lai ievilinātu jaunos lasītājus grāmatu pasaulē. Teju ikvienam no mums ir grāmatas, ko esam iemīļojuši jau bērnībā un kuras tagad dzīvo mūsu atmiņās. Spēja radīt šīs atmiņas, piešķirt sejas stāstu varoņiem ir atbildīgs un godpilns pienākums, kuram ikviena no mums trim pieiet ļoti apzinīgi. Lūdzam jūs pievienoties šim ceļojumam – cerībā, ka atradīsiet jaunas takas un atklāsiet grāmatas, kas ar laiku kļūs par uzticīgām ceļabiedrēm."

17098027_1241017269308128_40288426488170

Plakāta autore Ulla Sāra (Ulla Saar).

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lapas lietojamību un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lulfmi.lv digitālajos resursos. Uzzināt vairāk.