Grāmatas "Zirgā" atklāšana

Logo_Zirga_atversana.jpg

9. decembrī plkst. 12.00 Kalnciema kvartāla Vīna telpas zālē tiks atklāta rakstnieces Ineses Zanderes un mākslinieces Annas Vaivares jaunā bilžu grāmata "Zirgā".

Atklāšanā piedalīsies abas autores, klavieres spēlēs pianists Raimonds Petrauskis, bet pēcāk bērniem būs iespēja mākslinieces Annas Vaivares vadībā apgleznot Ziemassvētku rotājumus šūpuļzirdziņu formā, ko pasākumam sarūpējusi grāmatas atbalstītāja SIA "Troja". Mazākie grāmatu pētītāji atklāšanā varēs arī izšūpāties SIA "Troja" šūpuļzirdziņos.

"Zirgā" ir stāsts par nevaldāmo fantāzijas skrējienu, ko bērnā izraisa klavieres, melnbaltie taustiņi un iespēja radīt skaņas. Pirms sākt spēlēt klavieres, bērni spēlējas ar klavierēm: te rūc lācis, tur čivina putniņš… Bet šajās klavierēs dzīvo trakulīgs un veikls zirgs. Tas nekas, ja zēna rotaļas ar zirgu no malas kādam šķiet haotiska trokšņošana, kad vajadzētu prātīgi spēlēt gammas un skolotājas uzdotos skaņdarbus.

Vairāk informācijas: http://www.lielsmazs.lv/index.php/lv/gramatas/zirga/

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lapas lietojamību un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lulfmi.lv digitālajos resursos. Uzzināt vairāk.