Grāmatas "Suns, kurš atrada skumjas" atklāšana

Logo_Suns kurs atrada skumjas.jpg

Izdevniecība "Liels un mazs" ielūdz uz Rūtas Briedes un Elīnas Brasliņas bilžu grāmatas "Suns, kurš atrada skumjas" atklāšanu 2. jūnijā Kalnciema kvartālā plkst. 13.00 uz āra skatuves.Grāmatu priekšā lasīs leļļu teātra aktieris Artūrs Putniņš, būs iespējams tikties ar abām autorēm, iegūt autogrāfus, kā arī piedalīties ogles darbnīcā bērniem.

Ņem līdzi mutes ermoņikas!

Pilsētu kā melni dūmu mākoņi pēkšņi pārņem nomāktība, laupot visam krāsu un smaržu. Drosmīgais suns izlemj skumjām neļauties un uzslien kāpnes līdz debesīm, lai noskaidrotu, kas slēpjas lielajā skumju mākonī, un izkliedētu to.
"Suns, kurš atrada skumjas" ir poētiska bilžu grāmata bērniem un pieaugušajiem par emocijām un to spēku. Abas autores - Rūta Briede un Elīna Brasliņa 2017. gadā saņēma starptautisko Jāņa Baltvilka balvu bērnu literatūrā un grāmatu mākslā.

http://www.lielsmazs.lv/index.php/lv/gramatas/suns_kurs_atrada_skumjas/

Grāmatas izdošanu atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds un Rīgas dome.

Sestdien Kalnciema kvartālā bērnu festivāla "Dari pats" ietvaros notiks arī daudzi citi aizraujoši pasākumi.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lapas lietojamību un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lulfmi.lv digitālajos resursos. Uzzināt vairāk.