​BĒRNU RĪTS RAIŅA UN ASPAZIJAS MĀJĀ

Bernu-rits-Rainis-Aspazija.jpg

2016. gada 3. decembrī plkst. 10.00 ģimenes ar pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem bija mīļi aicinātas uz Bērnu rītu Aspazijas un Raiņa bibliotēkā, Raiņa un Aspazija mājā, Rīgā, Baznīcas ielā 30.

Kopā lasīsim Raiņa dzeju, izdzīvosim gada ritumu, runāsim, zīmēsim, līmēsim, iepazīsimies ar abu dzejnieku neparasto bibliotēku, kas atrodas pašā Rīgas sirdī – Raiņa un Aspazijas namā.
Bibliotēka, ko veido vairāk nekā seši tūkstoši grāmatu, glabā arī to, ko Rainis un Aspazija sacerējuši bērniem – dzejoļu grāmatas, lugu izdevumus, atmiņu tēlojumus. Raiņa un Aspazijas mājas ļaudis vēlas iepazīstināt mazos lasītājus ar abu dzejnieku uzburto brīnumaino bērnu dzejas pasauli, kopā ar vecākiem lasot dzeju, pārrunājot un izdzīvojot to.

Vietu skaits ir ierobežots, lūgums iepriekš pieteikties līdz 1. decembrim, rakstot uz e-pastu dora.pauzere@memorialiemuzeji.lv vai zvanot pa tālruni 29572469.

Ieejas maksa ģimenei – 3,00 EUR

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lapas lietojamību un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lulfmi.lv digitālajos resursos. Uzzināt vairāk.