​Aicina pieteikt autordarbus Latvijas Literatūras gada balvai

Logo_Laligaba_iesniegsana.jpg

Starptautiskā Rakstnieku un tulkotāju māja un Latvijas Rakstnieku savienība aicina pieteikt literārus autordarbus Latvijas Literatūras gada balvai (LALIGABA).

Literatūras gada balvas konkursā tiks izvērtēti, nominēti un apbalvoti Latvijā 2018. gadā izdotu autordarbu pirmizdevumi latviešu valodā piecās kategorijās - labākais dzejas oriģināldarbs, labākais prozas oriģināldarbs, labākais oriģināldarbs bērniem, labākais ārvalstu literatūras tulkojums un spilgtākā debija literatūrā.

Līdztekus tiek gaidīti ierosinājumi speciālbalvai par nozīmīgu veikumu Latvijas literatūrā mazākumtautību vai latviešu valodā, kas neiekļaujas nevienā no minētajām kategorijām, kā arī pieteikumi mūža ieguldījuma balvai par ilggadīgu, literāri augstvērtīgu veikumu Latvijas dzejā, prozā, dramaturģijā, kritikā vai tulkošanā latviešu valodā, kā arī par būtisku ieguldījumu Latvijas rakstniecības pazīstamības veicināšanā.

2018. gadā izdotos literāros autordarbus aicina iesniegt jau šobrīd – Latvijas Rakstnieku savienībā – Rīgā, A.Čaka ielā 37-1 pirmdienās, otrdienās, trešdienās un ceturtdienās no plkst. 12 līdz plkst. 16, tālrunis saziņai - 67555180. Pieteikumi iesniedzami brīvā rakstiskā formā, pievienojot 3 eksemplārus no katra autordarba. Pieteikumu iesniegšanas pēdējā diena ir 2019. gada 31. janvāris.

Latvijas literatūras gada balvas nolikums pieejams www.laligaba.lv , kā arī tīmekļa vietnēs www.rakstnieciba.lv un www.ventspilshouse.lv

Vairāk informācijas:

Andra Konste

Starptautiskās Rakstnieku un tulkotāju mājas vadītāja

andra.konste@ventspilshouse.lv

tālr. 29207353

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lapas lietojamību un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lulfmi.lv digitālajos resursos. Uzzināt vairāk.