Skots :
Tiek rādīti ieraksti 1-8 no 8.
#Vuoka biļdeAutors Nūsaukums Gads Darba veidsIzdevuma veidsIzdeviejsPeriodiskais izdevums
    
1
Gedert Fridrik Stendera, Žeimes draudzes baznīcas kunga svēti stāsti, no kuriem 52 no vecas derības laikiem, 52 no jaunas derības laikiem [..]1756tulkojumsgrāmataIzdevniecība "Johann Heinrich Hartung"
2
Gothards Frīdrihs StendersJauna ABC un lasīšanas mācība1782oriģināldarbsbrošūraIzdevniecība "J. F. Stefenhāgens"
3
Gothards Frīdrihs StendersJauna izskaidrota dziesmu grāmata līdz ar svētām lūgšanām, tiem latviešiem par svētīšanu sarakstīta. 2 d.1783tulkojumsantoloģijaIzdevniecība "J. F. Stefenhāgens"
4
Gothards Frīdrihs StendersJaunas ziņģes pēc jaukām meldeijām, par gudru izlustēšanu1774tulkojumsIzdevniecība "Jakobs Frīdrihs Hincs"
5
Kurzemes jauna un pilnīga dziesmugrāmata1754tulkojumsantoloģijaIzdevniecība "Johann Heinrich Hartung"
6
Gothards Frīdrihs StendersLettisches Lexikon. In zween Theilen abgefasset, und den Liebhabern der lettischen Literatur gewidmet1789oriģināldarbsvārdnīcaIzdevniecība "J. F. Stefenhāgens"
7
Gothards Frīdrihs StendersPasakas un stāsti, tiem latviešiem par izlustēšanu un gudru mācību sarakstīti1789tulkojumsgrāmataIzdevniecība "J. F. Stefenhāgens"
8
Gothards Frīdrihs StendersTās kristīgas mācības grāmata, tiem latviešiem par svētu izskaidrošanu1776oriģināldarbsantoloģijaIzdevniecība "Jakobs Frīdrihs Hincs"
Tiek rādīti ieraksti 1-8 no 8.
Paplašinātā meklēšana

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lapas lietojamību un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lulfmi.lv digitālajos resursos. Uzzināt vairāk.