Izdzēstie attēli

Add comment

CollectionIzdevniecība "Orbīta"
TitleIzdzēstie attēli
Additional information

Publicitātes informācija

"Kad pienāk laiks tīrīt telefona atmiņu, tu vari būt patiesi pārsteigts par lielo muļķīgās, jocīgās un jau liekās informācijas apjomu, ko esi gan fotografējis un ievācis pats, gan saņēmis no citiem. Pārskatot šo nejaušību, neveiksmju un garlaicības galeriju, tu attopies, ka tā pasaka par tevi vairāk, nekā gribētos atzīt. Jo neveiksmes ir dārgas, garlaicība – nepieciešama, bet attēli, kas tapuši, nejauši nospiežot pogu pirksta neveiklības, koordinācijas trūkuma dēļ, – skaisti savā tukšumā vai pirksta sārtuma apzīmogotajā grīdas reljefa spīdumā. Bet šis asimetriskais, porainais, trauslais attēlu īpašnieks, selfiju subjekts, gluži mīļš savā īstumā un apjukumā. Jo apjukums esamības priekšā taču ir cilvēka dabiskais stāvoklis."
Elvīra Bloma

Grāmata iznākusi grāmatu sērijā "Orbītas bibliotēka", kurā tiek izdoti mūsdienu dzejnieku un prozaiķu darbi. Sērijas redaktors – Aleksandrs Zapoļs. Grāmatas dizaina autori: Tom Mrazauskas un Aleksejs Muraško. Atbalstītāji: Valsts Kultūrkapitāla fonds un "Arctic paper".
PublisherOrbita
Formatliterary collection
Work typeoriginal work
Categories
Žanri/ Literature/ Literature genres/ Poetry
AuthorElvīra Bloma
EditorArvis Viguls
Files
Publishing year/ place00.01.2020
Rīga
Rīga
Keywords

:Category is not given
Showing 1-1 of 1 item.
#LocationDateTypeCategoryType of locationText fragment
   
1Rīga
(Rīga)
31.12.2019Publishing year/ place(not set)Pilsēta

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies. Read more.