Šušnirks un pazemes bubuļi

KolekcijaApgāds "Zvaigzne ABC"
NosaukumsŠušnirks un pazemes bubuļi
Papildu informācija

Publicitātes informācija

"Šušnirks un pazemes bubuļi" ir saistošs un asprātīgs stāsts bērniem par košo, neparastiem personāžiem un aizraujošiem notikumiem bagāto pasauli – Ķiparzemi. Lai gan šai pasaulē valda izteikta labestība, tomēr tas neliedz varoņiem doties īstos piedzīvojumos un reizumis iekulties arī īstās nepatikšanās. Ķiparzemē mīt dižciltīgais dzīvnieciņš Šušnirks, mazais telegrāfists Čieps, kuram ir grūtības ar pareizrakstību, pastnieks Dipadnieks, profesors Skrūvītis, kurš izgudro arvien jaunas asprātīgas ierīces, ziņkārais astronoms Pēcpēdiņš un citi. Šai piedzīvojumā priekšplānā izvirzās ārēji šķietami rezervētais un pedantiskais Šušnirks, kurš negaidot spiests "adoptēt" vecākus pazaudējušo Mazuli un, kopā ar to dodoties vecākus uzmeklēt, iekuļas neparastos, aizraujošos un visai komiskos piedzīvojumos.
Grāmatu ilustrējusi māksliniece Kristīne Martinova, kuras savdabīgais, detalizētais zīmējumu stils lieliski papildina grāmatas piesātināto un asprātīgo vēstījumu.

Arno Jundze (1965) ir viens no daudzpusīgākajiem mūsdienu latviešu prozas autoriem, kura darbi tapuši ļoti atšķirīgos žanros - viņš sarakstījis zinātnisku monogrāfiju "Somijas literatūra Latvijā" (2002), bērnu grāmatas "Ķiparu Ļerpatu Šnirks" (2003), "Ķiparu Ļerpatu Čieps" (2008, šis darbs saņēma nomināciju Jāņa Baltvilka balvai, balvai Zelta Ābele un Latvijas Literatūras gada balvai), "Kristofers un Ēnu ordenis" (2015), stāstu krājumu "Gardo vistiņu nedēļa" (2012), romānus "Putekļi smilšu pulkstenī" (2014), "Bergs un relikviju mednieki" (2015) un "Sarkanais dzīvsudrabs" (2018). Visos darbos jūtama autora erudīcija, humors un stāstnieka prasme, kas ļāvuši rakstniekam izpelnīties plaša lasītāju loka atzinību.
IzdevējsApgāds "Zvaigzne ABC"
Formātsbook
Darba veidsoriginal work
ISBN978-9934-0-7920-7
Kategooriad
Genres/ Literature/ children's literature/ proza bērniem
Genres/ Literature/ Literature genres/ Prose/ short prose/ story
AuthorArno Jundze
Failid
Saistītie darbiPazudis zīmējumā
Publishing year/ place2019
Rīga
Rīga
Pre-publication in periodicals time/place00.10.2017
Konteksts
Rīga
Rīga
Atslēgvārdi


Showing 1-2 of 2 items.
#KohtKuupäevTüüpVietas tips
  
1Rīga
(Rīga)
2019City
2Rīga
(Rīga)
01.10.2017City
Showing 1-2 of 2 items.
NosaukumsAutorsIzdošanas gadsIzdošanas vieta
Jauki padauzīties būtu vareni2019Rīga
Saistoši un bez traģēdijasAustra Gaigala
2019Rīga
Showing 1-2 of 2 items.

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies. Read more.